Fórum » Beszélgetés a játékokról
DC++
bocsi marco69,de egy kicsit felkaptam a vizet,te is rendes srác vagy,csak egy kicsit árulkodós....kösz a segítséget
köszi a nyugtatást norfeus,de marco69 mindíg árulkodik!
folyton ezt csinálja:
figyelj csak Dinó,mi lenne ha.....
engem idegesít ez a téma,mi lenne ha.....
ez nem ehhez a topichoz való,Dinó,mi lehhe ha.....
És folyton ezt csinálja,nem egyszer olvastam már,és ezzel nem vagyok egyedül...Ez egy tök jó oldal,kár hgy ilyen pudvások elrontják!
folyton ezt csinálja:
figyelj csak Dinó,mi lenne ha.....
engem idegesít ez a téma,mi lenne ha.....
ez nem ehhez a topichoz való,Dinó,mi lehhe ha.....
És folyton ezt csinálja,nem egyszer olvastam már,és ezzel nem vagyok egyedül...Ez egy tök jó oldal,kár hgy ilyen pudvások elrontják!
nem kell mindjárt ne fognak ezért dobni,legfoljebb lezárják a topicot.
"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"
és amúgy köszönöm szépen a segítséget
hé,te meg ne árulkodjál Dinónak,el tudja dönteni ő is hogy milyen topicot zár be.nincs igazam?
Amúgy is,ez egy fórum,és azt olvastam:
bármiről--bárkinek--bármikor
ehhez nincs mit hozzáfűzni
.
Amúgy is,ez egy fórum,és azt olvastam:
bármiről--bárkinek--bármikor
ehhez nincs mit hozzáfűzni
.Na azt hiszem Dr.Ducky hogy ennek ne fognak örülni..nem Dino?ez az igazi propagálás ami miatt betiltottátok az elözö ilyen topicot...Dr.Ducky szerintem milért írtam azt X-tinának hogy mailban megírom neki??hmm?na mindegy majd rájöszz.....
Hello Xtina! Nha, a Nick-hez írd be a neved, de elé írd be ezt [HUN] és utánna meg az internetkapcsolatodat (pl: [CHELLO]; [ADSL]...) Így kell kinéznie: [HUN][internetkapcsolatod]neved
Az e-amil címhez a valós e-mail címedet! (pl: )
Teee, magyar Neked? Nha, mind1, az e-mail cím alá a "megjegyzéshez" megint az internetkapcsolatod [ilyenben!] és hogy milyen programokat osztasz meg.
Így kell kinéznie: [internetkapcsolatod]Programok, játékok
(Vagy amit megosztasz)
Az alatt van egy kigördülő menü, ott válaszd ki, hogy milyen az inetrnetkapcsolatod pl: Cable, LAN-T1 stb...
A firewall-nál pipáld ki a "Passive"-ot, ez azt jelenti, hogy tűz fal mögött vagy, (ha persze mögötte vagy, ha nem akkor nem azt pipáld ki.)
Menj a download's "letöltések" fülbe.
Befejezett letöltések mappát add meg.
Az alattit hagyd üresen.
Az alatt van egy olyan, hogy egymásalatt kettő nulla, azt se piszláld hagyd úgy.
A public hublist-hoz ezt írd be:
http://guinevere.no-ip.org/hungaryhublist.config
A HTTP Proxit hagyd üresen.
A megosztásnál add meg azokat a helyeket amiket meg szeretnél osztani! Vigyázz! Pl: Program File's-t, vagy Windows mappát ne ossz meg! Közvetlen a C:\ meghajtón csinálj egy Share-mappát, és oda pakold be a cuccokat amiket megosztasz. Így kell kinéznie: C:\Share\CD-képek\Age of Mythology.iso (vagy ilyesmi)
Az alatt megint van kettő olyan hely, amelyhez számokat kell beírni. A felsőt hagyd a 0-án, de az alsóhoz (ha Chello-s vagy és 2 HUB-ra lépsz fel, akkor írd be a 4-es számot.
A Haladó 2-ben pipáld ki ezt: "másik példány automatikus keresése". Ennyi, jha, és wav fájlokat ne ossz meg! Ilyeneket ossz meg: iso, BIN, CUE (a bin és cue egy mappában legyen, egy néven!), mp3.
Byez (2 jó HUB (ott mindent megtalálsz): Matrix HUB 28'6 GB megosztás, meg a @@@KOLI@@@ Ajánlom hogy 30GB ot ossz meg!
Az e-amil címhez a valós e-mail címedet! (pl: )
Teee, magyar Neked? Nha, mind1, az e-mail cím alá a "megjegyzéshez" megint az internetkapcsolatod [ilyenben!] és hogy milyen programokat osztasz meg.
Így kell kinéznie: [internetkapcsolatod]Programok, játékok
(Vagy amit megosztasz)
Az alatt van egy kigördülő menü, ott válaszd ki, hogy milyen az inetrnetkapcsolatod pl: Cable, LAN-T1 stb...
A firewall-nál pipáld ki a "Passive"-ot, ez azt jelenti, hogy tűz fal mögött vagy, (ha persze mögötte vagy, ha nem akkor nem azt pipáld ki.)
Menj a download's "letöltések" fülbe.
Befejezett letöltések mappát add meg.
Az alattit hagyd üresen.
Az alatt van egy olyan, hogy egymásalatt kettő nulla, azt se piszláld hagyd úgy.
A public hublist-hoz ezt írd be:
http://guinevere.no-ip.org/hungaryhublist.config
A HTTP Proxit hagyd üresen.
A megosztásnál add meg azokat a helyeket amiket meg szeretnél osztani! Vigyázz! Pl: Program File's-t, vagy Windows mappát ne ossz meg! Közvetlen a C:\ meghajtón csinálj egy Share-mappát, és oda pakold be a cuccokat amiket megosztasz. Így kell kinéznie: C:\Share\CD-képek\Age of Mythology.iso (vagy ilyesmi)
Az alatt megint van kettő olyan hely, amelyhez számokat kell beírni. A felsőt hagyd a 0-án, de az alsóhoz (ha Chello-s vagy és 2 HUB-ra lépsz fel, akkor írd be a 4-es számot.
A Haladó 2-ben pipáld ki ezt: "másik példány automatikus keresése". Ennyi, jha, és wav fájlokat ne ossz meg! Ilyeneket ossz meg: iso, BIN, CUE (a bin és cue egy mappában legyen, egy néven!), mp3.
Byez (2 jó HUB (ott mindent megtalálsz): Matrix HUB 28'6 GB megosztás, meg a @@@KOLI@@@ Ajánlom hogy 30GB ot ossz meg!
azaz dcpluszplusz szoba lesz
X-Tina ha tudsz gyere most fel trefortra csinálok egy dc++ szobát ott leszek mArCooO néven keress meg most megyek és lmondom mi kell csinálni...
akkor most ez is hirdetésnek számít??Dino?csak kérdezem mert a múltkor akkora balhétcsináltatok belQle?x-tina 12 írj egy mailt és megbeszéljük elmondom mit kell pontosan csinálni csak nem itt...
plíííz,ssegítsen valaki:
hogy kell használmi a DC++-t mert most letöltöttem,de mit kell csinálni?
hogy kell használmi a DC++-t mert most letöltöttem,de mit kell csinálni?
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
