igen m1 a sima game nélkül is!
L. Ádám
Fórum » Beszélgetés a játékokról
L. Ádám


Hy all Hy all Hy all Hy all Hy all Hy all Hy all
Hy all Hy all Hy all Hy all Hy all Hy all Hy all

L. Ádám

L. Ádám

L. Ádám


L. Ádám

Hogy jut az embereknek idejük dolgozni a PC játékok mellett...?


az élet egy szar játék,de legalább jo a grafikája.
Az árkos rész a gyakorlott játékosoknak annyira nem nehéz én harmadszorra át tudtam ugrani. Kár, hogy rajtam kívűl senki se gyűjti a kártyákat.

L. Ádám

Hogy jut az embereknek idejük dolgozni a PC játékok mellett...?

Hogy jut az embereknek idejük dolgozni a PC játékok mellett...?



már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és bedobta a szart az ágy alá !!!!!

L. Ádám




L. Ádám


L. Ádám
GTA:HU MAGYAR GETTÓ :KÉREK MINDENKIT ADÓJA 1%TÁMOGASSA EZT A REMEK MŰVET.

L. Ádám
GTA:HU MAGYAR GETTÓ :KÉREK MINDENKIT ADÓJA 1%TÁMOGASSA EZT A REMEK MŰVET.

GTA:HU MAGYAR GETTÓ :KÉREK MINDENKIT ADÓJA 1%TÁMOGASSA EZT A REMEK MŰVET.
L. Ádám

GTA:HU MAGYAR GETTÓ :KÉREK MINDENKIT ADÓJA 1%TÁMOGASSA EZT A REMEK MŰVET.


L. Ádám
Hogy jut az embereknek idejük dolgozni a PC játékok mellett...?


A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.