28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Painkiller: Battle out of Hell

kappadi
#168 kappadi [3564]
igen azt a mentést én is +köszöném!
igen m1 a sima game nélkül is!

L. Ádám

Válasz erre

Mundzso
#167 Mundzso [239]
Hello!
Akkor lécci valaki az -ra egy elmentés küldjön a tüzes árok után.

Válasz erre

Pathfinder
#166 Pathfinder [332]
Ha segíteni akarsz, mond meg, hogy mi kell ahhoz, hogy megkapjam a 7.-ik kártyát, mert teljesítem a feltételt és mégis FAILED-et kapok.

Válasz erre

Reaper3
#165 Reaper3 [28]
k*rva jó a játék ki hol tart az az egy szar csaszték el benne hogy kur*a sokat tölt de azért király én most megyek csak a 9 részhez magyarul én az Underworld-ot át vittem kinek vannak nehézségei? segytek ha tok

Hy all Hy all Hy all Hy all Hy all Hy all Hy all

Válasz erre

Reaper3
#164 Reaper3 [28]
szerintem nem kell hozzá legalább is nekem nem kellett mondjuk nekem a bOoh az dvd van meg lehet de szerintem nem

Hy all Hy all Hy all Hy all Hy all Hy all Hy all

Válasz erre

Tyrn
#163 Tyrn [11406]
a BooH-hez kell az eredti Painkiller?

Válasz erre

kappadi
#162 kappadi [3564]
hát igen ez lesz!
már ugyis +van 2óra alatt a feltelepítése a többi progival együtt!

L. Ádám

Válasz erre

@Slider@
#161 @Slider@ [3121]
Tedd azt!

Lehet, hogy jót tesz majd neki.

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.02.28. 19:23
kappadi
#160 kappadi [3564]
hát azt én is +köszöném!
ja lehet,hogy a windows szart be!
lehet valamelyik progi nem tetszik a windowsnak!
mind1!

max újrarakom!

L. Ádám

Válasz erre

Mundzso
#159 Mundzso [239]
Hello!
Na most már tényleg elég ebből az ugrálósból, valaki lécci adjon már egy elmentést, ahol már átugrotta. Lécci!
Küldjün valaki lécci az címre! Lécci! Lécci!

Válasz erre

@Slider@
#158 @Slider@ [3121]
9600xt bőven jó ehez a játékhoz és a ramod is elég!
Valami mással lehet a bibi....
Proci esetleg oprendszer, esetleg besz*rt valamelyik harverelemed...

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.02.27. 13:30
kappadi
#157 kappadi [3564]
nem hiszem,hogy a videókártya,mert Radeon 9600XT az még most 1 jó kártya!

thx

+probálom átugrani ezt a sz*rt!

L. Ádám

Válasz erre

Pathfinder
#156 Pathfinder [332]
Talán a videókártya...nem tudom.

Az ugrálós rész tényleg nem a legjobb dolog a játékban, de meg lehtet csínálni. Nyomogasd folyamatosan az ugrálásd, (ne tarsd nyomva) szinte állandóan azt nyomd és úgy menj előre, ekkor gyorsabb leszel és át fogod tudni ugrani.

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.02.26. 14:13
Pathfinder
#155 Pathfinder [332]
Ott kell maradni a karikába egy fél percig, utána jön a szobor...lehet, hogy azért nem veszed észre, mert Alastor gyorsan szétüti, mikor megidézed.

Válasz erre

Előzmény: Bence1115 2005.02.26. 10:26
kappadi
#154 kappadi [3564]
mi lenne a gond nálam?
512rammal is sokat tölt!
gondolom a grafika miatt!

nincs valami pályaugró kód vagy valami super ugrás?
már k***ára idegesit ez a tűzes árok!
mi a szarnak raknak ilyen részt a huntolos gamekbe?!

L. Ádám

Válasz erre

Bence1115
#153 Bence1115 [97]
Pathfinder, te hogy tudtad legyőzni az utolsó ellent? hiába állok be a karikákba, nem jön semmilyen szobor, vagy mi.
Lehet az a baj, hogy god módban nyomom?

Hogy jut az embereknek idejük dolgozni a PC játékok mellett...?

Válasz erre

Pathfinder
#152 Pathfinder [332]
Lehet, hogy az is kell. De szerintem aki tudott edződni a Serious Sam-en, annak ez a játék már könnyű. Én 3*-or csináltam meg ezt a pályát, hogy mewglegyíen a kártya és nem kaptam meg! Szerintem valami bug lehet! Ezt az egy kártyát leszámítva, az összes megvan már.

Válasz erre

danikaa11
#151 danikaa11 [59]
Én gyűjtöm a kártyákat.
És az a geci szakadék nekem is felforralta az agyvizemet!
És nekem azt ne mond hogy ehhez rutin kell...
Az ilyen szopatós részekhez inkább mázli kell.

az élet egy szar játék,de legalább jo a grafikája.

Válasz erre

Pathfinder
#150 Pathfinder [332]
Nekem is 512 Ram van, és elég hamar betölti a pályát...szóval, más lesz ot a gond szerintem. Az árkos rész a gyakorlott játékosoknak annyira nem nehéz én harmadszorra át tudtam ugrani. Kár, hogy rajtam kívűl senki se gyűjti a kártyákat.

Válasz erre

kappadi
#149 kappadi [3564]
hát ez nem igaz,én vagyok ilyen béna vagy nehéz ez a rész,mert még mindig nem tom átugrani ezt a sz*r árkot!
én is daydreamen nyomom nincs kártyám!
nekem 512 mb ramom van és azzal is sokat tölt!

L. Ádám

Válasz erre

Bence1115
#148 Bence1115 [97]
Kössz, eszembe nem jutott volna, hogy a tüzekkel kell szórakázni. A kártyákat én nem gyűjtöm, szal nem tok mit mondani azzal kapcsolatban.

Hogy jut az embereknek idejük dolgozni a PC játékok mellett...?

Válasz erre

Előzmény: Pathfinder 2005.02.24. 20:01
Pathfinder
#147 Pathfinder [332]
Először a tér közepén lévő fadarabokat kell szétlőni. Utána tudod csak megsebezni a szörnyet. Ha már úgyis ennél a pályánál vagyunk megint, felteszem ismét a lehetetlen kérdésemet: Eddig valaki már meg tudta szerezni a Colosseum pályán lévő kártyát???
eddig már 3*-or csináltam meg a pályát és mindig FAILED-et kaptam, pedig pontosan 5*-ör alakultam át démonná.

Válasz erre

Előzmény: Bence1115 2005.02.23. 23:56
kappadi
#146 kappadi [3564]
igen én is egyetértek!

L. Ádám

Válasz erre

Mundzso
#145 Mundzso [239]
Thanksz!
Akkor most már van pár lehetőség az árokugrásra, de remélem nem túl sok ilyen ugra bugra lesz ezek után (bár lehet, hogy ezek után se fog összejönni az ugrás).

Válasz erre

Bence1115
#144 Bence1115 [97]
A tüzes árkot, meg ami utána jön, dupla ugrással lehet átugrani! Azaz: Nekifutsz a szélének, ugrasz egyet úgy, hogy épp a peremre érkezz, és akkor megint ugrás. Ki van hegyezve a dolog, de meg lehet csinálni. Utána sokkal szivatósabb részek jönnek.
Hé! Az arénában hogy lehet hidegre tenni azt a nagy sárkány féle szörnyet, vagy mit? Beletáraztam minden fegyveremből, de semmi...

Hogy jut az embereknek idejük dolgozni a PC játékok mellett...?

Válasz erre

Pathfinder
#143 Pathfinder [332]
Ugrálj folyamatosan és így átjutsz a következő peremre, utána fordulj oldalra és ott gyorsulj fel a peremen és ahol a legkeskenyebb a szakadék ott fordulj felé és át fogod tudni ugrani.
A kártyák pedig BONUS cuccok amiket ha összegyűjtesz akkor befolyásolják a játék végét (legalábbis az alap Painkillerben úgy volt), meg használatukkal könnyebb lesz a játék, pl.: Gyorsabban tudsz futni, sérthetetlen leszel 20 másodpercig, erősebbet sebeznek a fegyvereid, több lőszert kapsz, meg még vannak egyéb érdekeségek.

Válasz erre

Előzmény: Mundzso 2005.02.23. 12:51
kappadi
#142 kappadi [3564]
mi történt?

eltünt az összes hozászolásom!

L. Ádám

Válasz erre

Mundzso
#141 Mundzso [239]
Hello!
Jo de akkor a 3 árok előtt kell elkezdeni gyorsulni, vagyis nem szabad megállni a 2 árok között , vagy hogy? Kártyát nem tok használni, hacsak nincs kód, mer a legkönnyebb fokozaton megyek, de valaki elmondhatná mégis mire jó a kártya, mer még nem volt szerencsém kipróbálni.

Válasz erre

@Slider@
#140 @Slider@ [3121]
Ki a f*szt érdekel? Te barom!

Válasz erre

Előzmény: poszda 2005.02.22. 23:01
poszda
#139 poszda [134]
olah actionra írtam egy verset

Nincs és nem is lessz

Válasz erre

Pathfinder
#138 Pathfinder [332]
Könnyen meglehet csinálni. Nyomogassátok az ugrálás gombot folyamatsoan mert akkor sokkal gyorsabbak lesztek!!! Vagy használjatok kártyákat.

Válasz erre

Mundzso
#137 Mundzso [239]
Ohh hogy az a!!!!!!!!!! Akkor most mi lesz?
Senki se tudta megcsinálni, vagy mi?
Milyen kóddal lehetne esetleg átmenni ezen a Sza******* - on?????

Válasz erre

wesker
#136 wesker [435]
Hello mindenkinek na én is pont ott akadtam el annál a tüzes ároknál nekem is felforr az agyam aztán letörlöm nekem is sokat tölt mert csak 256 Mb van a gépben

már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és bedobta a szart az ágy alá !!!!!

Válasz erre

kappadi
#135 kappadi [3564]
ja!

látom akkor nem vagyok 1edül ezzel a problémával!
azt az 1-et nem tom,hogy miért raknak ilyen részt a huntolos gamekbe?!

mind1!

majd aszem még párszor +probálom!

L. Ádám

Válasz erre

Mundzso
#134 Mundzso [239]
Hello!
Hát ez a tüzes árkos részt nagyon elcseszték én nem tok átugrani sehogy. Mondjuk 30 percbe belefér 5 probálkozás kb. MER K**** SOKAT TÖLT!!!!!!!!!!! Idegbajt fogok kapni , vagy letörlöm (de ezt nem akarom, mer még ki se akasztottam).

Válasz erre

kappadi
#133 kappadi [3564]
thx,de hol van a legszélesebb pontja nem látom a tűz miatt!
idegesítő,hogy sokat tölt!

L. Ádám

Válasz erre

Pathfinder
#132 Pathfinder [332]
Nyomgasd folyamatosan az ugrálás gombot és a szakadék legkeskenyebb részén ugorj át. Vagy használj kártyákat.

Válasz erre

kappadi
#131 kappadi [3564]
valaki átvitte már a colloseumos pályát?
ha igen akkor légyszi írja+ hogyan ugrotta át a tűzes szakadékot!

L. Ádám

Válasz erre

nagymesterc
#130 nagymesterc [788]
köszi az infót

GTA:HU MAGYAR GETTÓ :KÉREK MINDENKIT ADÓJA 1%TÁMOGASSA EZT A REMEK MŰVET.

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.02.19. 16:34
kappadi
#129 kappadi [3564]
én simán átugrottam azt a szakadékot!
fuss ki a szélére majd ugorj és kész!
nálam bejött!

L. Ádám

Válasz erre

nagymesterc
#128 nagymesterc [788]
írjatok!

GTA:HU MAGYAR GETTÓ :KÉREK MINDENKIT ADÓJA 1%TÁMOGASSA EZT A REMEK MŰVET.

Válasz erre

nagymesterc
#127 nagymesterc [788]
én keresgéltem sokat,ez a 2.pálya legeslegelelye,ahol jönnek a bohócok én kinyírtam az összeset,azt van 2 lépcső,egyik levan zárva,utána a világítos bódé melletti bódéba bementem azt megnyílt a 2. is.de a lépcső és a túloldal között van egy tüskékkel teli szakadék.s nem lehet átugrani.segíííííííístetek.ti már mind végigjutottatok,mondjátok el mitkell csinálni.ninncs több bohóc mert nem világít piros a célkereszt,s nem tud sehova se elbújni,talán egy 200méteres szakadékba.

GTA:HU MAGYAR GETTÓ :KÉREK MINDENKIT ADÓJA 1%TÁMOGASSA EZT A REMEK MŰVET.

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.02.19. 12:51
kappadi
#126 kappadi [3564]
keresgesél 1 kicsit!
az egyik köcsög bóhoc elbujt!
nálam az egyik ringlisbe huzta + magát!vagy 20 percig kerestem!
valaki nem tudja,hogyan lehet átugrani a tűzesárkot a colloseum-i pályán?

thx!

L. Ádám

Válasz erre

nagymesterc
#125 nagymesterc [788]
hali,hogyan lehett a 2. pályán a vidámpark bejáratánál tovább jutni,a bódéba bementem s kinyílt a 2. ajtó,bohócokat is kinyírtam akik tobálták a petárdát.Ez a a rész,ahol lóg a fán 1 tag

GTA:HU MAGYAR GETTÓ :KÉREK MINDENKIT ADÓJA 1%TÁMOGASSA EZT A REMEK MŰVET.

Válasz erre

kappadi
#124 kappadi [3564]
hali!

én most vagyok a colloseum-i pályán és el akadtam!
ott vagyok,hogy a csabdákat kell tulélni,de a tűzes árkot sehogy nem tom átugrani!please!
hogyan kell?
thx

eddig a legjobb pálya sztem a halott város volt!
eszméletlen jó hangulata volt neki!
olyan mint kb a resident evail filmben!

L. Ádám

Válasz erre

Bence1115
#123 Bence1115 [97]
Hú, nagyon beszarás ez a gém! Én félek játszani vele!

Hogy jut az embereknek idejük dolgozni a PC játékok mellett...?

Válasz erre

Pathfinder
#122 Pathfinder [332]
Hidd el könnyű a legnehezebb fokozat is. Az a titka, hogy folyton szökdelve kell ugrálni, és sose maradj egy helyben. Így ők nem tudnak eltalálni te pedig lazán leverheted őket....na meg nem árt használni a kártyákat se.

Válasz erre

U.R.H 22
#121 U.R.H 22 [1968]
na megnztem a játékot
sztem qurva jo csak egy bajom volt vele hpyg a második nehézségi fokon egyszerüen nem tudta semmit csinálni olyan hamar kinyirtak
de naon kójo kis game
nekem ez sima is bejött ez is jo lett

Válasz erre

@Slider@
#120 @Slider@ [3121]
Írtál nekik levelet?

Válasz erre

Előzmény: Pathfinder 2005.01.27. 19:54
Pathfinder
#119 Pathfinder [332]
Igaz, csak el kellett mennem. Másrészt meg kell fogalmazni az írást, hogy minnél kevesebb nyelvtani hiba legyen benne, hogy a felénél ne hagyják abba az olvasást.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat