28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobban várt gémjei

Sgt.Ryan
#321 Sgt.Ryan [21]
Bocs Splinter.de a www.nfsu2.de ezt írta?
Akkor most ki tévedt?
Help!
És befogom,de 1általán nem erre a névre emlékszem..
jajj moss ki mond igazat??

!INDUL A GÖRÖG ALUDNI!!INDUL A GÖRÖG ALUDNI!

Válasz erre

Splinterman92
#320 Splinterman92 [334]
gyengébbek kedvéért jobb feső sarok

most ide azt kéne írnom hogy MMORPG forevah'....ugyhogy azt is itam!

Válasz erre

Splinterman92
#319 Splinterman92 [334]
Sgt. fogd már be!Vagy olvasd el a januári G*** St**-t(37.oldal)

most ide azt kéne írnom hogy MMORPG forevah'....ugyhogy azt is itam!

Válasz erre

Sgt.Ryan
#318 Sgt.Ryan [21]
Csá!
Splinter vagy mi,nem Most Wanted lesz az új NFS résznek!
De 1 háborúsnak igen!!(American 10's Most Wanted)
Ez az a GAME!!!De mind1...
Én így értesültem..
és a www.nfsu2.de-ről láttam róla képeket!!!
Szval nézz meg!!

!INDUL A GÖRÖG ALUDNI!!INDUL A GÖRÖG ALUDNI!

Válasz erre

serito
#317 serito [390]
Nagy valószínűséggel az FPS king a STALKER lesz.
Az eddigiek alapján egyértelműen űberelni fogja a Doom3, és HL2 -t.

AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |

Válasz erre

Peace
#316 Peace [28898]
Ott van üzenetem jobb alsó sarkában, hogy kinek szól a válasz....

Válasz erre

Előzmény: Karcsi&Kriszti 2005.01.22. 11:26
Karcsi&Kriszti
#315 Karcsi&Kriszti [14]
ki nek írtad?

Karcsi&Kriszti

Válasz erre

Peace
#314 Peace [28898]
Nem mondod, hogy képes leszel havi 30 eurot(vagy többet) fizetni a játékért???

Válasz erre

Előzmény: Splinterman92 2005.01.22. 10:45
Karcsi&Kriszti
#313 Karcsi&Kriszti [14]
szasztok! Tudtok valami jó multiban neten, vagy lanon játszható játékot, amiben csapatban az ellenfél ellen lehet játszani?

Karcsi&Kriszti

Válasz erre

Darth Obi-Wan
#312 Darth Obi-Wan [296]
Ezt hol láttad?

May the darkforce be with you!

Válasz erre

Előzmény: Splinterman92 2005.01.22. 10:45
Splinterman92
#311 Splinterman92 [334]
A NFSU uj részének neve:Most Wanted

Hát persze hogy a WoW amit nagyon várok már

most ide azt kéne írnom hogy MMORPG forevah'....ugyhogy azt is itam!

Válasz erre

Előzmény: Sgt.Ryan 2005.01.22. 08:16
Rauros
#310 Rauros [2626]
már tu7ti nem lesz annyi, a motor kész, max egy kicsit kell alakítgatni. sztem 2 éven belül itt lesz

Mert ők nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk...

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.22. 08:17
vortób
#309 vortób [12314]
Hl3 majd 4év múlva kb. Szal ne félj ha nem jelene most meg

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: Sgt.Ryan 2005.01.22. 08:16
Sgt.Ryan
#308 Sgt.Ryan [21]
Háj!
Én listám:
Sims 2:university
GTA:SA
HL3
Warcraft 4
Ford Racing 4
Need for Speed legújabb része!(nem toom a címét!)

!INDUL A GÖRÖG ALUDNI!!INDUL A GÖRÖG ALUDNI!

Válasz erre

.:[Kain]:.
#307 .:[Kain]:. [11704]
Itt van az én listám:
Stalker
GTA: SA
SW: Republic Commando
Doom 3: RoE
Halo 2
Fable (ha megjelenik PC-re)
HL 3
Ennyi volna jelenleg ennyi ugrik be.

Válasz erre

okoska3000
#306 okoska3000 [12750]
na jó, kis túlzással, Richie bácsit nehéz lenne felülmúlni, pláne, hogy az rally és az áll közel a szívemhez, de a neki megfelelő pályaversenyszimuláció lehet akár a GTR...

Válasz erre

Előzmény: okoska3000 2005.01.21. 17:14
okoska3000
#305 okoska3000 [12750]
GTR: minden idők legjobb várható autósszimulátort se felejtsük le a listáról...

Válasz erre

Előzmény: Peace 2005.01.21. 15:23
@ty
#304 @ty [155]
GOTHIC 3!

Válasz erre

Peace
#303 Peace [28898]
Na itt a megújult lista!! Aki tud a többihez pontosabb dátumot, az kérem írja be!!!

-Stolen 2005.
-Act of War: Direct Action 2005.Március
-Aurora Watching 2005.
-Wardog 2005.
-Rogue Trooper 2005.
-Cops 2170: Power of Law 2005.
-The Fall: Last Days Of Gaia 2005.
-Splinter cell 3 2005.Március
-Kotor 2 2005.Február
-Republic commando 2005.Március
-Stalker 2005.Május
-Psichotoxic 2005.
-Lula 3d 2005.
-Cold Fear 2005.
-Desert Law 2005.
-Still Life 2005.Április
-Origin of the Species 2005.
-Pariah 2005.
-brothers in arms 2005.Március
-Gta 4 2005.Nyár eleje
-Empire at war 2005.Ősz
-F.E.A.R. 2005.
-Vivisector 2005.
-Second sight 2005.Február
-Advent rising 2005.

Válasz erre

Tódee
#302 Tódee [2590]
Arra aztán várhatsz még egy ideig...

There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!

Válasz erre

Előzmény: Silent 2005.01.20. 20:58
vortób
#301 vortób [12314]
Már olvastam, sryDe azzért thx

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: Rauros 2005.01.20. 10:29
Silent
#300 Silent [15516]
Duke Nukem Forevert várom évekóta...

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

coder1
#299 coder1 [342]
Hát ,én a Sprinter Cell Cahos Terroryt várom !

A háborúban nincsen semmi jó ,talán csak a vége !

Válasz erre

Pyton
#298 Pyton [4730]
Hmmm, area51...
Ez egy pálya a duke nukem 3d atomicban. cooperatívba nyomtuk, alig tudtuk megcsinálni a végén lévő 8-as kód miatt. Atok a régi szép idők...

Sonic boom babieee!

Válasz erre

Peace
#297 Peace [28898]
Second sight!!! Most jön februárban!!! Csekkolni:
http://www.codemasters.co.uk/secondsight/

Válasz erre

Rauros
#296 Rauros [2626]
hát minden kívánságod így teljesüljön

Mert ők nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk...

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.18. 11:26
Neo*
#295 Neo* [1165]
STALKER, Splinter Cell 3

ASUSP4S800D, P4Cel.D 2.8GHz, 2x256(400) DualDDR, Inno3D 6600 GT, Samsung 80GB 7200, SB LIVE 5.1 Dig.

Válasz erre

Trafikos
#294 Trafikos [1892]
FEAR!

losztmucsacsosz

Válasz erre

nagymesterc
#293 nagymesterc [788]
world of warcraft,dragon age,sw:kotor2,bioshock,gothic3,gta:san andreas,s.t.a.l.k.e.r.,f.e.a.r.,splintel cell:chaos theory,quake4,black&white2,civilization4,c&c3,age of empires 3,codenameanzershase two

GTA:HU MAGYAR GETTÓ :KÉREK MINDENKIT ADÓJA 1%TÁMOGASSA EZT A REMEK MŰVET.

Válasz erre

SiLo
#292 SiLo [605]
bennevolt a nemrégi pc guruben egy előzetes cikk ilyen ufo,szörnyhentelős gém. marilyn manson adja vmi szereplőnek majd a hangját..

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

vortób
#291 vortób [12314]
Area51 pcre? Na erről nem hallotam, de örülnék neki.Nehogy már az analog karral kelljen szorakoznom hogy becélozak valakit.
Gondolom azért mert konzolra nem szokás trailereket kidobni

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

padavan
#290 padavan [21647]
Ne keseregj. A Midway készítette game-t a holland Micromedia fogja kiadni az idei év első felében pc-re.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2005.01.18. 10:18
MagicMoment
#289 MagicMoment [17778]
ezt nem mondod komolyan????????
de akkor miért volt pcre trailer-je???
nyilván nemtoda választ
ezé' legyen inkább költői kérdés

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.01.18. 10:07
vortób
#288 vortób [12314]
Csak Pée2re vagy iszboszra jelent meg.PCre nem valoszinű hogy megfog.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2005.01.18. 09:50
MagicMoment
#287 MagicMoment [17778]
gétéakettőspontszánándreász,sztálkör.
meg láttam valami arae51nek a trélerét.(még asszem meg is van valahol.) na azt is várom. ha kijött,akkor valaki pls dobjon meg egy külföldi linkel a játékról.

Válasz erre

Tomcat22
#286 Tomcat22 [157]
Brothers in Arms és GTA San Andreas az általam leginkább várt gamek.
Ha minden igaz akkor a BiA-t egy hónapon belül már tolhatom a gépre.

Hogy ha nincs mit tenni, akkor kérlek azt ne itt tedd.

Válasz erre

Peace
#285 Peace [28898]
Fúúú de gonosz vagy!!!

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.17. 18:00
SiLo
#284 SiLo [605]
direkt nem mondtam..

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Peace 2005.01.17. 17:35
Peace
#283 Peace [28898]
Na megcsináltam De azt hittem, hogy ott még kicsit mászkálhatok tovább, erre kidob, hogy vége a demonak. Mindenesetre várom a megjelenését.

Válasz erre

Előzmény: SiLo 2005.01.16. 19:36
Nemcso
#282 Nemcso [1738]
És látván Porker listáját, elszégyelve magamat...javítom listámat :

STALKER
FEAR
GTA San Andreas

Vegetáriánus: régi indián szó. Jelentése: "béna vadász".

Válasz erre

Előzmény: Porker 2005.01.17. 14:41
Porker
#281 Porker [8000]
GTA: San Andreas
Commandos StrikE Force
Desperados II
Cossacks II
Blitzkrieg II

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

okoska3000
#280 okoska3000 [12750]
ja, csak a tutira kell menni...

STALKER
FEAR
PARIAH (az erdeti unreal gárdájának új game-e lesz, screenek alapján adhatunk neki esélyt)

Válasz erre

Előzmény: Nemcso 2005.01.17. 12:36
Nemcso
#279 Nemcso [1738]
STALKER
FEAR

Vegetáriánus: régi indián szó. Jelentése: "béna vadász".

Válasz erre

CamelX
#278 CamelX [6215]
Remélem idén megjelenik a Fallout 3, továbbá várom az Elder Scrolls folytatását és kíváncsi leszek a Worms 4-re. A többi igazából nem izgat, remélem azért lesz 1-2 ismeretlen kellemes meglepetés is.

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

szedrencs
#277 szedrencs [4695]
A listámból lemaradt a CMX2 fedőnevű új Combat Mission, ami végre új, szép motort fog kapni, de megmarad a körökre osztott játékmenet.

Mivel eddig csak egy képek nélküli nyamvadt kis cikk jelent meg róla 2004. augusztusában kétségeim vannak, hogy kijön-e idén.

Reméljük, hogy igen.

Válasz erre

Jc
#276 Jc [1724]
Hy!

Hát én nagyon remélem, hogy kapunk. Nagy fanatikus vagyok. Ha jön Pc-re ami tuti akkor idén tuti kapunk. Ps2-ra már van. Nekem április-ban lesz Ps2-m. Addig csak kibírom MGS3 nélkül(vagy nem.
De a Pc-t is be akarom szerezni. Abban mindig több extra cucc van. Az MGS2-ben is volt extra. Mindenesetre én nagyon várom a 3-at. Jó lesz nagyon. A Twin Snakes is nagyon zsír Cube-on. Kár, hogy only Game Cube. Azért Pc-re is kiadhatták volna. A Capcom is kiadhatná a Resident-eket ujra Pc-re. Nagy siker lenne. Én nagy fan-ja vagyok a Res-nek. De hát egyenlőre only ps2

"Anata no koto wo omou"

Válasz erre

Előzmény: sad 2005.01.17. 11:02
sad
#275 sad [92]

Talán nem szabad megfeledkeznünk arról, hogy lehet, hogy kapunk még az idén egy:

METAL GEAR SOLID 3 - at

De lehet, hogy nem

Válasz erre

okoska3000
#274 okoska3000 [12750]
STALKER

Válasz erre

szedrencs
#273 szedrencs [4695]
Cthulhu - Dark Corners of the Earth (feltéve, ha valaha megjelenik.)

Battlefield 2

Sudden Strike III

Wartime Command

S.T.A.L.K.E.R. - Shadows of Chernobyl

és persze a Duke Nukem Forever

Válasz erre

@Slider@
#272 @Slider@ [3121]
Black&White 2-őt várom már egy ideje, de csúsztatják állandóan.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat