28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !

csakk
#282 csakk [11]
Találtam egy honlapot ahonnan le lehet szedni ingyen az Oblivion-hoz kijött 2 dolcsis módokat. Eddig még csak a lópáncél-mód van rajta.

www.eldermods.freeweb.hu

Óll Rájc Rizörvd (All Rights Reserved)

Válasz erre

sipec
#281 sipec [19623]
baratsagrol szolo idezetek!




koszi a linkelest!!!!!!!!!!

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.04.19. 21:09
Sturmgewehr
#280 Sturmgewehr [7161]
Ez meg mi akar lenni ?

Válasz erre

Előzmény: sipec 2006.04.19. 20:36
Sturmgewehr
#279 Sturmgewehr [7161]
http://www.quotationspage.com/subjects/friendship/

Na nézzük.

Válasz erre

Előzmény: sipec 2006.04.19. 00:39
sipec
#278 sipec [19623]
alap

amugy csak azert nem linkeltem mert siettem lefekudni meg mar elfelejtettem a taktikat

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.04.19. 14:38
Tamás82Bp
#277 Tamás82Bp [5650]
akkor mi bíbelődjünk a másolgatással?

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Előzmény: sipec 2006.04.19. 00:39
sipec
#276 sipec [19623]
http://www.quotationspage.com/subjects/friendship/

bocsi nincs idom bibelodni a linkelessel

Válasz erre

Mattmaster
#275 Mattmaster [9513]
ííez mekkora baromság nemvittem végig, túl fárasztó, de kicsit "beletekertem" és láttam hogy még van egy csomó pálya

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.04.18. 11:34
Sturmgewehr
#274 Sturmgewehr [7161]
Üveg lövészet. A vége felé már nagyon komoly.

Válasz erre

Gerry
#273 Gerry [8082]
Lehet, hogy hülye, de nem nagy gondolkodó

A művészet sokszor elvont, más, azonban nem minden szar művészet.

Válasz erre

Előzmény: Kalwa 2006.04.17. 20:00
Kalwa
#272 Kalwa [4370]
Nagyon... ő... szar De most komoly ki ez az ember? A nagy gondolkodók mindig ilyen hülyék. Ha ő az

"Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.04.16. 10:01
Tamás82Bp
#271 Tamás82Bp [5650]
így áll most a snooker világbajnokság!Messze még a vége,de egy nagy meglepetés már született:a rettentő jó John Higgins-t kiejtette Egy nem túl jó fiatal játékos Mark Selby
Árilis 30.és május 1. lesz a nagydöntő 2 napja!

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

killerbala
#270 killerbala [1503]
Ez tényleg jó!

"Ez nem egy munkatábor és nem is egy koncepciós tábor"-Kiszel Tünde

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.04.11. 18:31
Sturmgewehr
#269 Sturmgewehr [7161]
Itt van ennek a f@sz Sebeőknek a klippje.

Válasz erre

gabosh
#268 gabosh [5142]
Sajnalja hogy lebukot...

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.04.14. 13:16
Sturmgewehr
#267 Sturmgewehr [7161]
Miért vágsz hozzá szomorú képet ?

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.04.14. 13:02
Germinator
#266 Germinator [29908]
South Park: Chewi lebukott

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

gabosh
#265 gabosh [5142]
Ugynezki nemjartam valami jol. Szegedi vagyok, nagyon remelem nem ont ki.

Válasz erre

Germinator
#264 Germinator [29908]
Szalacsi báááááácsi

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.04.14. 09:16
gabosh
#263 gabosh [5142]
Happy three friends bol az a katona tag. lol.

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.04.14. 09:27
Sturmgewehr
#262 Sturmgewehr [7161]
Ez jobb az előzőnél.

Válasz erre

Előzmény: gabosh 2006.04.14. 09:17
gabosh
#261 gabosh [5142]
Enyem jobb lett.

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.04.14. 09:16
Sturmgewehr
#260 Sturmgewehr [7161]
Na, milyen lett ?

Válasz erre

gabosh
#259 gabosh [5142]
En mar csinaltam regebben. tokjo, es szetem jol is sikerult.

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.04.14. 08:45
Tamás82Bp
#258 Tamás82Bp [5650]
csinálj egy saját south park karaktert!(egész jó)

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Germinator
#257 Germinator [29908]
figyejj, azért gondolj abba bele, hogy neked több mint 3000 leveled van, és neked kéne jó példát mutatnod a kezdő fórumosoknak, oké?

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: gabosh 2006.04.13. 17:02
gabosh
#256 gabosh [5142]
Jah, meg mindjart jon az a szoveg hogy nekem 3.x k levelem van , es hogy mutassak jopeldat mi?

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.04.13. 16:38
Tamás82Bp
#255 Tamás82Bp [5650]
jaj te szegény!
De az itteni fórumozóknak mutatod,így nyilván illik linkelni,hogy ne másolgatni kelljen.

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Előzmény: gabosh 2006.04.13. 15:54
gabosh
#254 gabosh [5142]
Ugy gyorsabb is volt.

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.04.13. 15:53
Sturmgewehr
#253 Sturmgewehr [7161]
Mielőtt nem linkelted be, csak ctrl c, ctrl v-ztél.

Válasz erre

Előzmény: gabosh 2006.04.13. 15:51
gabosh
#252 gabosh [5142]
Hatha megnezted akkor telleg lathattad..

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.04.13. 15:49
Sturmgewehr
#251 Sturmgewehr [7161]
Ezt a videót mintha nemrég láttam volna.

Válasz erre

Előzmény: gabosh 2006.04.13. 15:38
gabosh
#250 gabosh [5142]
Tudok...
Nesztek

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.04.13. 15:34
Sturmgewehr
#249 Sturmgewehr [7161]
De hogy lehet az, hogy te még nem tudsz itt linkelni ?

Válasz erre

Előzmény: gabosh 2006.04.13. 15:33
gabosh
#248 gabosh [5142]
SZerintem is erdekes, es linkelni meg nemszoktam, minek tanuljak meg?
viccen kivul, akinek nemtetszik hogy nem linkeltem, az nenezze meg..Ha nemakarjatok megnezni akkor nemkell, nemnagyon erdekel.

Válasz erre

Sturmgewehr
#247 Sturmgewehr [7161]
Komoly. Nem lehetett azért semmi egy ilyet megcsinálni. Nem néztem végig, kb. a fele környékén beletekertem, mert a végére voltam kíváncsi.

Válasz erre

Előzmény: gabosh 2006.04.13. 13:48
Mattmaster
#246 Mattmaster [9513]
Most mit nyafogtok, nézzétek meg, nagyon érdekes

Válasz erre

gR1p
#245 gR1p [90]
ez nagyon nagy!

Mennyire vagy túsz? A sörhöz odaférsz?

Válasz erre

Előzmény: gabosh 2006.04.13. 13:48
Herr Hauptmann
#244 Herr Hauptmann [3187]
Itt vagy lassan három éve. Tanulj már meg linkelni plz.

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Válasz erre

Előzmény: gabosh 2006.04.13. 13:48
Silent
#243 Silent [15516]
nem fogom megnézni így.

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: gabosh 2006.04.13. 13:48
gabosh
#242 gabosh [5142]
http://video.google.com/videoplay?docid=3812507039888532441&pl=true

Tudom hogy nem link, de erdemes megnezni...

Válasz erre

Tamás82Bp
#241 Tamás82Bp [5650]
Ebben igazad van!

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.04.13. 13:19
Tamás82Bp
#240 Tamás82Bp [5650]
akkor neked is sikerült

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Előzmény: Onyx srác 2006.04.13. 13:14
Germinator
#239 Germinator [29908]
Nem tudom, volt-e már.
Legalja.hu

Csak nézzétek meg és kész

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Sturmgewehr
#238 Sturmgewehr [7161]
Ez nagyon nagy ! (powerpoint)

Válasz erre

Onyx srác
#237 Onyx srác [572]
HA jól számolom ez hat perc

Saitek Gaming Optical Mouse 1600 dpi

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.04.13. 13:06
Onyx srác
#236 Onyx srác [572]
NYERTEM!!! EZAZ!!!

Saitek Gaming Optical Mouse 1600 dpi

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.04.13. 12:13
Tamás82Bp
#235 Tamás82Bp [5650]
Én az előbb 0.1 dolcsit nyertem(a lehető legkevesebbet)
Nah ezt csináljátok utánam!nem könnyű

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.04.13. 12:43
Sturmgewehr
#234 Sturmgewehr [7161]
ÁLL AZ ALKU !!!

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.04.13. 12:13
Sturmgewehr
#233 Sturmgewehr [7161]
Ez marha jó. 25 $ volt a táskámban és elfogadtam az alkut, így 9000 $-t nyertem.

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.04.13. 12:13

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat