28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !



Írd ide hozzászólásod:

Tamás82Bp
Tamás82Bp [5650]
jaj te szegény!
De az itteni fórumozóknak mutatod,így nyilván illik linkelni,hogy ne másolgatni kelljen.

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

gabosh
gabosh [5142]
Ugy gyorsabb is volt.
Sturmgewehr
Sturmgewehr [7161]
Mielőtt nem linkelted be, csak ctrl c, ctrl v-ztél.
gabosh
gabosh [5142]
Hatha megnezted akkor telleg lathattad..
Sturmgewehr
Sturmgewehr [7161]
Ezt a videót mintha nemrég láttam volna.
gabosh
gabosh [5142]
Tudok...
Nesztek
Sturmgewehr
Sturmgewehr [7161]
De hogy lehet az, hogy te még nem tudsz itt linkelni ?
gabosh
gabosh [5142]
SZerintem is erdekes, es linkelni meg nemszoktam, minek tanuljak meg?
viccen kivul, akinek nemtetszik hogy nem linkeltem, az nenezze meg..Ha nemakarjatok megnezni akkor nemkell, nemnagyon erdekel.

Vissza

Fórumszabályzat