28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ITT REKLÁMOZD A HONLAPODAT!

octavius123
#50 octavius123 [414]
Most frissítettem a honlapomat!
simmerband
A mink rovat érdekes, még csak nemrég kezdtem... nézzétek meg, plíz.

[Brutus, fiam, ne játssz azzal a késsel! Valaki még megsérülhet.]

FOxygene
#49 FOxygene [3275]
Belekerült valami végtelen ciklusba és megnyitott vagy 2ezer ablakot,nem tudtam az Alt-F4-el sem felvenni vele a versenyt,
a windows "A RENDSZER ERŐFORRÁSAI VÉSZESEN LECSÖKKENTEK" szöveggel adta meg magát...jó hogy semmi komolyat nem csináltam közben.

"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Előzmény: Silent 2003.10.11. 08:54
nsyifm
#48 nsyifm [477]
Nem biztos, hogy itt sokakat érdekel, de íme: http://free.x3.hu/vipermusic. Majd bővítem más témával is.

KONFIG: ASUS P4P800E-Deluxe, Celeron 2800 Mhz, 1 GB RAM, ATI Radeon 9600XT 256M

jani0624
#47 jani0624 [1727]
újabb 9 nézte meg, kérlek írjátok meg hogy láttátok e a tartalmat!
jani0624
#46 jani0624 [1727]
Látom hogy előző levelem óta már 8 ember megnézte a lapot, odáig juttok csak el hogy kellene sms-t küddeni? Vagy látjátok a lap tartalmát?
Remélem látjátok, mert nem akarok pénzt kapni azért hogy néhány képet megnéztetek.
jani0624
#45 jani0624 [1727]
Lécike aki megnézte az írjon ide, mert állítólag már 35-en látták, de még senki sem küldött sms-t.
Eredetileg nem is az volt a célom hogy pénzt kapjak, tehát ha meglehet nézni sms nélkül akkor léci mondjátok meg.
Köszi
jani0624
#44 jani0624 [1727]
Most már érdemes megnézni a lapomat, még mindig annak ajánlom, aki szereti a boeinget!
Előzmény: jani0624 2003.10.10. 21:06
Silent
#43 Silent [15516]
mi a baj azzal az oldalal?

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Előzmény: FOxygene 2003.10.08. 15:19
jani0624
#42 jani0624 [1727]
Lécike monnyátok meg hogy teccik e.

Köszke
jani0624
#41 jani0624 [1727]
http://jani0624.atw.hu

csak boeing fanoknak!
MAgi
#40 MAgi [1008]
Én megnyitottam, de nem történt semmi különös , szóval minek kellett volna történnie?

"Only human" - Agent Smith

Előzmény: FOxygene 2003.10.08. 15:19
FOxygene
#39 FOxygene [3275]
Hogy a medve igyon rád vizet/by HH/.....bazzz

Nehogy megnyissátok ezt a kib..szott oldalt freeyourmind.uw.hu
Gondolod hogy ezt bárki is mókásnak találja ,és ha CD-t írtam volna most dobhatnám ki az ablakon?





"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Előzmény: Silent 2003.10.07. 21:34
ElitE
#38 ElitE [419]
http://digit-foto.fw.hu

Az oldalt én csinálom, de nem az enyém! Itt nagyon jó áron lehet kapni digitális fényképező gépeket! 15 gyártótól több mint 100 termék a legjobb áron! 1 év garanciával!
Silent
#37 Silent [15516]
Berkenye!
freeyourmind.uw.hu ez nagyon kúúúl! csak nincs befejezve...
Szóljál, ha kész a fórum, mert regezni szeretnék egy nagyon fontos nevet MÁTRIX HYPERSUPER-FAN vagyok

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Előzmény: Berkenye 2003.08.21. 17:03
gj2k
#36 gj2k [2375]
hé Zup még mindig nemjó a fórumod? nálam itten nem gyün be

Vietcong Reloaded :-D

a varga
#35 a varga [849]
na akkor nesztek:
www.nexus.hu/the_varga/1.JPG

...:::Barcelona Rules:::...

Zup
#34 Zup [2161]
Végre elkészült a megújult whip, lehet jönni:
zup.atw.hu
Van rajt szavazógép, fórum meg miegymás.

‎1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.

gj2k
#33 gj2k [2375]
ugyan nem a sajátom de ha ugyvesszük minenki "sajátja":
sajatgep.uw.hu
aki lusta az kattintson ide


/dreamlite jössz eggyel/

Vietcong Reloaded :-D

petrolio
#32 petrolio [79]
Előzmények: lsd. Beszélgetés a játékokról/KÉSZ!!!!! topic

Nos, fent van egy másik szerveren is a Max Payne modunk, itt már a teljes, szóval az összes darabolt fájl-t sikerült feltöltenem..
Szabad az út...

http://bor.atw.hu/maxpaynes/index.html

Ennyi..

Ui.: Kösz mc.
Ui.2.: Designt nem kell nézni, 10 perc alatt dobtam össze...

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is..

Zup
#31 Zup [2161]
Kedves barátaim!
Honlapom hamarosan teljes átalakításnak esik alá, ami nem csak a designt, hanem a tartalmat is érinti! Azonban időm rövidsége miatt egyedül nem leszek elég honlapom frissítéséhez. Légyszi írd meg, lenne-e kedved esetleg beszállni szerkesztőnek. esetleg hírszerkesztőnek és írni a Quake-kel kapcsolatos híreket. (persze csak ha időd engedi). Természetesen még sok más dologba is beszállhatsz, kérlek jelezz vissza, ha érdekel a téma, és megírom, miben várom te és mások segítségét.
Leveled ide várom:

‎1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.

'Tacker Takk'
#30 'Tacker Takk' [3167]
Elkészült a vadi új rajongói honlapom, ha gondoljátok nézzétek meg!

IDEÁLIS POPSZTÁR

"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."

Attila88
#29 Attila88 [7503]
Kösz!

"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"

Előzmény: Zup 2003.08.28. 22:00
Zup
#28 Zup [2161]
Gratulálok hozzá!

‎1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.

Attila88
#27 Attila88 [7503]
Az én honlapom!!! Nézzétek meg!!!

"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"

Yoz
#26 Yoz [181]
Hi all

Az én oldalamon Fifa 2003 bajnokság zajlik!
Várólista van nállam, mert egyszerre csak egy bajnokságot bonyolítok.
Ez azért van mert ez az első oldalam
2003.06.06 - a körül indítotam az oldalt.

Most gólszépségverseny lebonyolítására adtam a fejem.
Ez ügyben folyik a szavazás.
Példázat is van amit meg lehet nézni (Alan Shearer - rel szabtam egy szabadot)

A fórumban várom a bővítési tanácsokat

Nézz be hozzám :

http://yoz.fpn.hu

Berkenye
#25 Berkenye [2325]
freeyourmind.uw.hu

Ez ugyan nem teljesen az én oldalam, de én is írogatok néha rá. Már nemtom hanyadszor kapott új dizájnt, ezért van rajta kevés hír, még most sincs 100%-on. Ja, amúgy egy Mátrix fan-oldal. Megtalálhatjátok rajta az összes fontos és kevésbé fontos vele kapcsolatos infót.
szedrencs
#24 szedrencs [4695]
Darkforce-szal közös lapok:

wargamer.fw.hu

Az első, egy egyetlen, az igazi.
(Persze komoly szerkesztőket, cikkírókat, és news-postereket tárt karokkal várunk wargame témában.)

sust.fw.hu

Az előbbi őse, csak Sudden Strike tematikával.

van még egy http://www.blitzkrieg.hq.hu/ amire semmi sem került fel, mert közbejött a wargamer.fw.hu project. Ha esetleg valakinek kell a blitzkrieg.hq.hu designja, akkor szívesen átpasszolom neki a kész fájlokat, bár szívesebben látnánk áldásos tevékenységét a wargamer.fw.hu keretein belül.

Hirtelen ennyi.
Varesz
#23 Varesz [26]
Az óvintézkedésekre szügség van, amúgy is lecserélem. Egyáltalán tudod, ki ez???

www.extra.hu/varesz24 <------- HoNLaPoM

Előzmény: Silent 2003.07.31. 18:09
Zup
#22 Zup [2161]
Figyelem mindenkinek! Jelentkezz szerkesztőnek a honlapomra! Hogy pontosan mire is jelentkezhetsz, olvasd el a www.tar.hu/whip oldalon a felhívás!!! oldalt! Szeretném, ha jelentkeznétek a hamarosan induló fórumomra adminisztrátornak, moderátornak! Jelentkezéseteket a címre küldjétek!

&#8206;1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.

Zup
#21 Zup [2161]
www.tar.hu/whip
Lehet jelentkezni szerkesztőnek.

&#8206;1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.

Mr. Ranger
#20 Mr. Ranger [1175]
Tada! Máris átváltozott thrilerré.

A Biblia arra tanít hogy szeress, a Káma Szutra pedig arra, hogy hogyan szeress Š Ž ™

Előzmény: Remen 2003.08.05. 00:31
LeMon
#19 LeMon [301]
Nah, ez vagyok én eh!

what you LISTEN TO, is what YOU ARE

Előzmény: LeMon 2003.08.05. 02:07
LeMon
#18 LeMon [301]
-> Who's in the LIMElight? - Me, myself and Bono
-> LeMon-AID - portfolio
-> STATION - U2 tribute band

what you LISTEN TO, is what YOU ARE

Remen
#17 Remen [1651]
Tényleg jó oldal, bár a Donnie Darko sztem nem horror.

Abit NF7 - 2500+ Barton - 512MB - GF2MX - SB X-Fi - 300,200,120 Gb Maxtor

Előzmény: Mr. Ranger 2003.08.04. 21:58
'Tacker Takk'
#16 'Tacker Takk' [3167]
http://angelinajolie.lap.hu oldalon ez a "Csont emberes" link is figyelemre méltó...ledőltem a székről...a csontember az most nem egy csontváz, vagy csak Sepeők János fürdőruhában
Bocsánat...

"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."

a varga
#15 a varga [849]
értem én

...:::Barcelona Rules:::...

Előzmény: J. Dávid 2003.08.04. 22:10
J. Dávid
#14 J. Dávid [6295]
Muszáj...
Előzmény: a varga 2003.08.04. 22:04
a varga
#13 a varga [849]
a FONTOS menü igazán figyelemre méltó húzás......

...:::Barcelona Rules:::...

Előzmény: J. Dávid 2003.08.04. 18:27
Mr. Ranger
#12 Mr. Ranger [1175]
RealFilms

A Biblia arra tanít hogy szeress, a Káma Szutra pedig arra, hogy hogyan szeress Š Ž ™

J. Dávid
#11 J. Dávid [6295]
Nekem 2 lapom van:

/törölve/

http://angelinajolie.lap.hu
Ez pedig a STARTLAPos oldalam. kb. hetente fríssíteni szoktam.
Zup
#10 Zup [2161]
Gondoltam, reklámozom a honlapom. A következők vannak rajta:
Shareware játékok, a saját cuccaim, magyarosítások, viccrovat, Az éj titkai, és rengeteg Warcraft 3 letöltés!!!
Főleg a Warcraft III fanoknak érdemes idelátogatnia, de a többiek is találnak egy kis csámcsognivalót.
Honlapom címe: www.tar.hu/whip

&#8206;1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.

sipec
#9 sipec [19623]
www.bodklan.uw.hu
Nem az enyém,KÖZÖS
'Tacker Takk'
#8 'Tacker Takk' [3167]
Ideális popsztár

"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."

Előzmény: 'Tacker Takk' 2003.08.02. 16:30
'Tacker Takk'
#7 'Tacker Takk' [3167]
[link] free.x3.hu/idealispopsztar

"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."

Pras
#6 Pras [5492]
MWUHAUHAUAHAHAHAAA! Erre nem mondok semmit.
Silent
#5 Silent [15516]
"Ne Nyúlj le semmit!"

Na nyald ki a segem haver! Nekem az a gif kell, ami csaj repül... küld má el nekem,i,

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Előzmény: Varesz 2003.07.31. 10:38
Varesz
#4 Varesz [26]
Upsz... van ien?

www.extra.hu/varesz24 <------- HoNLaPoM

RASTA guy
#3 RASTA guy [11867]
Izé

http://www.pcdome.hu/forum/forum.php?action=ll&fid=10&tid=230 -> ez nem a honlapom, de nézd +

A jobb felső sarokban van ilyen, hogy "keress a fórumba" , topiknyitás előtt használd.

sakálemberek...

Pras
#2 Pras [5492]
LOL ez yo!
Tehát a (RIA) clan honlapja:
Hungaroring - (RIA) clan
Ez amúgy egy kis Soldat játékosokból álló közösség.
REKLÁM: Szeretettel várunk mindenkit!
Nah, bye!
Varesz
#1 Varesz [26]
Általam készített honlapok
SaJáTOM
Haveri körrel közös
Együttesünké
Haveromnak készítem.

www.extra.hu/varesz24 <------- HoNLaPoM

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat