28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GeForce 6600 alapú Point of View videokártyák (Hírek)

.:[Kain]:.
#5 .:[Kain]:. [11704]
uhh, bazmeg.

Válasz erre

Előzmény: eti8 2005.12.17. 15:51
eti8
#4 eti8 [10104]
Nem is igaz. Van pár játék (pl a vietcong 2) aminek shader model 2.0-kell minimum.

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.12.17. 14:00
.:[Kain]:.
#3 .:[Kain]:. [11704]
egy radeon 9200-ason is elindul minden, az már más tészta hogy hogyan, milyen minőségben... nah mind1 te elég okosnak tűnsz majd rájössz.

Válasz erre

Előzmény: kamaszaki 2005.12.17. 13:55
kamaszaki
#2 kamaszaki [91]
Csáazt szeretnémmegkérezni hogy a gf6600-án már elindul minden??

Válasz erre

VOid-
#1 VOid- [1778]
Ez mind szép és jó de mikor lesznek kaphatóak ezek a kártyák MO-n?

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat