28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Szellemkutya

Colussus
#9 Colussus [2010]
Ja, meg a szövegei ("nem tiszteletlenségnek szánta" ).

...non mollare mai...

Válasz erre

Előzmény: asas01 2005.12.12. 14:00
asas01
#8 asas01 [12269]
Meg tudtam nézni végre. Tényleg jó film, tetszett. El lettek nagyon találva a szereplők, a történet és Szellemkutya zenei ízlése( ).

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

Colussus
#7 Colussus [2010]
Whitaker. Amúgy szerintem a Dead Man is jó tőle, meghát minden filmje király. A Szellemkutya kb 8/10, nagyon jó film, karakterek, dialógusok, eszméletlenül tetszett.

...non mollare mai...

Válasz erre

Előzmény: hadzsi 2005.12.09. 17:12
hadzsi
#6 hadzsi [2705]
Jim Jarmusch legjobb filmje akkor is a Night on Earth, igaz itt azért inkább, mint producer volt jelen, ha jól tudom, mert minden részt más rendezett, de lehet, hogy tévedek. Kötelező darab Aztán jön a Down by Law és utána a Szellemkutya. Most hirtelen nem jut eszembe a feka srác neve, de ebben a filmben hatalmasat domborít. Most jutott eszembe, a dzsungelről, hogy Forestnek hívják. De milyennek????

"We have the best two teams on Merseyside, Liverpool and Liverpool reserves" /Bill Shankly/

Válasz erre

asas01
#5 asas01 [12269]
Egyelőre örülnék, ha végre meg tudnám nézni azt a 4-5 filmet, amit felhalmoztam magamnak. Majd meglátjuk milyen ez a Szellemkutya, aztán ha bejön, akkor jöhet a többi.

Egyébként úgy tudom, hogy a film zenéjét RZA csinálta, úgyhogy ez a pont már biztosan ki van pipálva. Asszem egyszer fel is tűnik ninjának öltözve.

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

Előzmény: Az Inkvizítor 2005.12.07. 16:33
Az Inkvizítor
#4 Az Inkvizítor [1233]
Ja, és még valami, mielőtt vitorlát bontanék: a film kapható dvd-n, nagyon jó áron, szinkronnal.

Hijo de puta.

Válasz erre

Az Inkvizítor
#3 Az Inkvizítor [1233]
Ha tudod, szerezd be Jim Jarmusch többi filmjét is, nálam a favorit a Down By Law, de a Dead Man, és a többi is tökéletes. Ez film meg király akciómozi.

Hijo de puta.

Válasz erre

Előzmény: asas01 2005.12.07. 16:29
asas01
#2 asas01 [12269]
Ezt már rég meg akartam nézni. Egyszer láttam a végét, de a teljes filmet még soha. Legutóbb is lemaradtam róla, amikor adták, de majd most...

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

Az Inkvizítor
#1 Az Inkvizítor [1233]
A kedvenc rendezőm egyik hatalmas filmje a több közül, a Cool TV-n lesz december 10.-én szombaton, 22:00 órától, mindenképp nézzétek meg, ha még nem láttátok.

Hijo de puta.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat