28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Szellemkutya



Írd ide hozzászólásod:

Az Inkvizítor
Az Inkvizítor [1233]
Ha tudod, szerezd be Jim Jarmusch többi filmjét is, nálam a favorit a Down By Law, de a Dead Man, és a többi is tökéletes. Ez film meg király akciómozi.

Hijo de puta.

asas01
asas01 [12269]
Ezt már rég meg akartam nézni. Egyszer láttam a végét, de a teljes filmet még soha. Legutóbb is lemaradtam róla, amikor adták, de majd most...

i tell it like it is, cause im a bold figure

Vissza

Fórumszabályzat