28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prince of Persia - The Movie

Chavez
#150 Chavez [1032]
Marokkóban forgatják, Jake mint Prince

Válasz erre

Carasan
#149 Carasan [118]
Az igaz, hogy ott véget ért, de ez egy teljesen más trilógia. Mint ahogy a most következő PoP játéknak sincs semmi köze a sands of time-hoz.

Válasz erre

Előzmény: somesz83 2008.04.13. 23:33
Creativ3Form
#148 Creativ3Form [33872]
Ezt én se értem, hogyha volt neve a karakternek, akkor minek kell megváltoztatni?

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Sevores 2008.05.21. 21:24
Sevores
#147 Sevores [5211]
"A sztori Dartanról (Gyllenhaal) a 6. századi perzsa hercegről szól majd, aki szövetkezik Tamina hercegnővel"

A Prince-nek nincs is neve, vagyis biztos van, de sose tudjuk meg, és ez benne a szép. Nembaj, ezt a Dartant még lenyelem, de hogy Farah-ból mi a francért lett Tamina? Ez nem egy Mozart opera kéremszépen.

Válasz erre

Creativ3Form
#146 Creativ3Form [33872]
A női főszereplő

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

somesz83
#145 somesz83 [3336]
Hát engem a játék sem fogott meg. Nagy csalódás volt mindhárom rész. Vagy már csak "túlkoros" vagyok az ilyenekhez. Amúgyis, a Prince a Shadow and the Flame - nél végetért!

Válasz erre

Creativ3Form
#144 Creativ3Form [33872]
Jake Gyllenhaal a perzsa herceg

Nem tudom, hogy most örüljek vagy sírjak. Hiszen Gyllenhaal zseniális színész ez kétségtelen...de mint Prince of Persia? Hááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááát............

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

MattMatthew
#143 MattMatthew [11920]
Az új történet miatt lehet jobb is meg rosszabb is.

Man literally too angry to die

Válasz erre

Előzmény: andy96 2007.06.15. 18:00
andy96
#142 andy96 [3]
1.Én nagyon,nagyon,nagyon várom.
2.A játék is az egyik legjobb.
3.A rendező is jó.
4. Király, hogy Jordan Mencher írja személyesen.

De az a baj, hogy egy ,,kicsit" (eléggé) nem lesz ugyanolyan pl.:
1.A neve jobb lesz a Hercegnek (az eredeti Kakulora talán) de az elég jó hogy Herceg.
2.Farahnak roszabb lesz a neve.
3.Milyen köpeny? Nincs is köpeny a játékban, és nem attól lettek homokzombik az emberek és az apja sem rögtön hal meg.
4.Nem is menekülnek el.

Egyébként a történet tetszik,csak összeszedtem azokat a dolgokat, amik biztos nem úgy lesznek, ahogy vannak.
Mindenesetre a játék az egyik legjobb és a hírekből itélve a film is az egyik legjobb lesz!!!

Válasz erre

Creativ3Form
#141 Creativ3Form [33872]
A fene...2009?????????
De nem baj...legalább nem csapják össze! És hála az égnek megtartották az eredeti logot.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

MattMatthew
#140 MattMatthew [11920]
Új hír!

Man literally too angry to die

Válasz erre

Creativ3Form
#139 Creativ3Form [33872]
Bár...az igazat megvalva lehet, hogy jót is tesz majd a filmnek, hogy kicsit átírták a történetet. Majd meglátjuk...

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2007.06.02. 15:28
Creativ3Form
#138 Creativ3Form [33872]
Kár, hogy ennyire átírták a történetet, de ettől függetlenűl nagyon várom a filmet. A falonvaló ugrálás megvalósításának viszont örülök...fárasztó lett volna az a sok vizuális efekt.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: MattMatthew 2007.06.02. 12:27
MattMatthew
#137 MattMatthew [11920]
Újabb hír.

Man literally too angry to die

Válasz erre

LiT
#136 LiT [20136]
Michael Bay nagyon jó rendezö, még jó is kisülhet a filmböl!

We are the Universe... Observing itself... Observing itself... Destroying itself...

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2007.04.15. 20:22
Creativ3Form
#135 Creativ3Form [33872]
Megvan a Prince of Persia: The Sands of Time filmváltozatának rendezője. A sztárproducer, Jerry Bruckheimer az akcióspecialista Michael Bayt kérte fel a direktori posztra.

Bruckheimer Hollywood legsikeresebb producere. Michael Bay Hollywood egyik legbiztosabb kezű akciófilm-direktora. Ketten eddig olyan filmeket hoztak már tető alá, mint a Bad Boys-széria, A szikla vagy az Armageddon. Bay azonban 2005-ös A sziget című buktája miatt kissé lejjebb süllyedt a képzeletbeli ranglétrán, ám úgy tűnik a következő két-három év ismét az ő nevétől lesz hangos.
Ahogy arról már mi is beszámoltunk, Bruckheimer szerezte meg a Ubi Soft sikerjátékának megfilmesítési jogait. A Prince of Persia: The Sands of Time mozifilm vázlatai már kikerültek a netre, ám ma újabb jó hír került nyilvánosságra.

Bruckheimer az akcióguru Michael Bayt kérte fel a rendezői posztra, a direktor pedig el is vállalta azt. Bay nemrég fejezte be a DreamWorks számára a Transformers filmváltozatát, 2010-ben pedig a 2012: The War for Souls című sci-fit küldi a mozikba. Szóval épp ráér, a Prince of Persia a tervek szerint úgyis 2009-ben a vásznakra kerül.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Chavez
#134 Chavez [1032]
Szerintem Jordi Mollá (Bad Boys 2, Alamo) lenne a legalkalmasabb Prince szerepére.
Aki ismeri, tudja kiről beszélek.

Válasz erre

MattMatthew
#133 MattMatthew [11920]
Bíztatóak habár nem sok minden látszik rajtuk. Viszont azt remélem, hogy nem ez lesz e "logo"-ja. A játékok logóját kéne használni.

Man literally too angry to die

Válasz erre

LiT
#132 LiT [20136]
A Disney feltett a netre pár vázlatot a készülő Prince of Persia-filmről. A Jerry Bruckheimer felügyelete alatt alakuló mozi alapjául szolgáló játék milliós rajongótáborral bír, szóval a készítőknek nagyon össze kell szedniük magukat.

A Disney megkötötte a producerrel a forgalmazási szerződést és már el is kezdődött munka. Ennek első jelei a netre tegnap kikerült vázlatok, melyek elég bíztatóak. A filmről eddig mindössze annyit tudni, hogy a történetét a Sands of Time alapjai adják majd meg.

Kép 1 Kép 2 Kép 3 Kép 4

We are the Universe... Observing itself... Observing itself... Destroying itself...

Válasz erre

Chavez
#131 Chavez [1032]
akkor CHARLIE CLAUSEN.... aszem így írják,

Válasz erre

Előzmény: Sevores 2007.02.24. 21:59
Sevores
#130 Sevores [5211]
Charlie Clausen-re gondoltál, nem?

Válasz erre

Előzmény: Chavez 2007.02.24. 21:57
Germinator
#129 Germinator [29908]

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: Sevores 2007.02.24. 21:59
Sevores
#128 Sevores [5211]
Ő?

Válasz erre

Előzmény: Chavez 2007.02.24. 21:57
Chavez
#127 Chavez [1032]
Amúgy Prince szerepét egy noname színész fogka jáccani: aszem Chuck Klausen

Válasz erre

Dj Neo
#126 Dj Neo [3000]
Most olvasom, hogy a Prince of Persia filmváltozatának terjesztési jogait a Disney filmstúdió, szval lesz ebből a filmből még valami, remélem legalább olyan jó története lesz, mint a játéknak!

FIGYELEM! Szeretném tudatni minden kedves forumozó társammal, h mivel nincs már névváltoztatás, a 3000.hsz-emtől Mauddip néven láthattok majd! Megértéseteket köszönöm :)!

Válasz erre

MattMatthew
#125 MattMatthew [11920]
Nézd meg az első oldalt. Sok hasznos dolgot megtalálsz.

Man literally too angry to die

Válasz erre

Előzmény: Sawyer 2007.02.22. 18:46
Sawyer
#124 Sawyer [1027]
Írja már le vki mik a játékokból készült/készülendő filmek. +rendező. KÖSZI.

A filmre ne úgy tekints, mint egy szórakozás, - hanem mint művészet!

Válasz erre

MattMatthew
#123 MattMatthew [11920]
És még azt hittem, hogy a beképzeltségnek és az önteltségnek van határa. Kiderült, hogy nincs. Mindíg tanul az ember...

Man literally too angry to die

Válasz erre

Wing
#122 Wing [4603]
Hát persze, ó, Kain, te számítógépes játékok géniusza. Azért van egy kis különbség, hogy te milyen topicokba írogatsz és milyen stílusban, meg aközött, hogy én hova írogatok általában

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2007.02.21. 15:01
.:[Kain]:.
#121 .:[Kain]:. [11704]
vagy csak kevésnek érzed magad hozzám? részemről is vége lehet, pápá.

Válasz erre

Előzmény: Wing 2007.02.20. 21:07
MattMatthew
#120 MattMatthew [11920]
Olvass vissza egy kicsit, valamit belinkeltek már de semmi olyat ami itt ne hangzott volna el. Bemutato vagy ilyesmi tudtommal nincs.

Man literally too angry to die

Válasz erre

Előzmény: Sawyer 2007.02.20. 21:29
Sawyer
#119 Sawyer [1027]
Vki linkeljen már vmit erről!

A filmre ne úgy tekints, mint egy szórakozás, - hanem mint művészet!

Válasz erre

Wing
#118 Wing [4603]
Hát persze, azért mert rád szóltam, hogy próbálj már összességében kulturáltabban viselkedni, egyből a szívemen hordok másokat. Te aztán tudsz következtetni. Egy politikus nem beszél olyan professzionálisan mellé, mint te. Mindegy, részemről off, nem hinném, hogy pont veled () kéne vitatkoznom.

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2007.02.20. 20:16
.:[Kain]:.
#117 .:[Kain]:. [11704]
szó sem volt mindenki másról, csak az alja rétegről, akiket úgylátszik a szíveden hordasz. építsd velük együtt tovább a San Andreas topicját, nem nézted mi volt ott anno, mikor kijött a játék? egy tipp: a végén már majdnem bezárták (vagy be is zárták?)...

Válasz erre

Előzmény: Wing 2007.02.20. 18:50
Wing
#116 Wing [4603]
Még jó, hogy nem benned van a hiba, hanem mindenki más a nyomorék

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2007.02.20. 16:41
somesz83
#115 somesz83 [3336]
Prince of Persia - The Movie

Asszem ez a topic címe. Kár, hogy személyeskedésbe torkollik az egész. Csak kultúráltan gyerekek!!!

Válasz erre

.:[Kain]:.
#114 .:[Kain]:. [11704]
nem is én, hanem te? ez a módszer már elsőben sem jött be, na mindegy.
nem szólok mindenbe bele, csak amibe kedvem van, mert egy fórumon ott írja le az ember a véleményét, ahol akarja. és nem fikázok senkit minden ok nélkül, nézz be más topicokba is, lehetőleg olyanokba, ahol nem tompika és társaik állnak egymásnak háttal, fedezve egymást, hogyha valami értelmesebb lény közelít, ki bírják takarítani minél gyorsabban egymás támogatásával... ez a nevetséges és szánalmas ebben, hogy a sok kis nyomoronc, akik már többsoron kivívták maguknak az összes fórumozó haragját, belapulnak egy-egy topicba, ahol szépen összegyűlnek, és ha az ember beír valamit, akkor rögtön nekiesnek. (és most nem erről a topicról beszélek, hanem úgy általában)

Válasz erre

Előzmény: Wing 2007.02.20. 11:59
Wing
#113 Wing [4603]
Mindig

Amúgy Kain, a legnagyobb óvodás itt te vagy. Nem azzal van a baj, hogy csúnyán beszélsz, kit érdekel, mindenki így beszél, én is. A gond azzal van, hogy alapvetően MINDENBE beleszólsz, MINDENKIT fikázol, és az egyetlen vélemény, ami létezik, az csak a tied lehet. A vitakultúrád pedig a személyeskedésen kívül másból nem áll. Ez a baj.

Válasz erre

Előzmény: MattMatthew 2007.02.20. 08:22
MattMatthew
#112 MattMatthew [11920]
Te mindíg a helyesírásba kötsz bele? Bár szerintem alapvetően jogosan...

Man literally too angry to die

Válasz erre

Előzmény: Wing 2007.02.19. 18:52
somesz83
#111 somesz83 [3336]
De furcsa. Én a Shadow and the Flame - nél leragadtam anno. Dehát ma is azt mondom, hogy best of all volt.

Válasz erre

.:[Kain]:.
#110 .:[Kain]:. [11704]
nem felelek neked semmivel, a te kedvedért semmit nem fogok változtatni, bocs. nemtom, az az érzésem lassan, hogy itt 12 éves kisgyerekek és az óvónőik ülnek a másik oldalon és vigyázni próbálnak, nehogy valaki kimondja, hogy szar, mert akkor mehet a sarokba. figy, leszarom mit mondasz, ezért a gané szarért meg fizess helyettem is a moziban.

Válasz erre

Előzmény: Wing 2007.02.19. 18:52
Wing
#109 Wing [4603]
Hallod, srác, legyél már egy fokkal kisebb paraszt, oks? Elképesztő, hogy nincs egy olyan mondatod, amit kulturáltan és helyesen le tudnál írni. Pihenj inkább.

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2007.02.08. 23:22
Chavez
#108 Chavez [1032]
Remélem ki jön hamarabb is, nagyon brutál film lesz. Nem tudom elképzekni, hogy hogy a fenében fogják feleleveníteni Babilont, meg azt a nagy palotát is. Ha ez sikerülni fog nekik, akkor már a garancia: siker! Úgy legyen! Hajrá.

Válasz erre

Creativ3Form
#107 Creativ3Form [33872]
Az én egyik haverom a Warrior Withinnel és a Two Thronessal van így! A Sands of Timeot végigtólta, de a többinél már az elején elakadt s mindig azt nézte, ahogy én játszom! Szintén: no comment

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

MattMatthew
#106 MattMatthew [11920]
Az egyik barátomnak volt meg de ő nem szeret vele játszani csak nézni ahogy játszanak (no comment) szóval akkor néha játszottam vele. Grafikát nem akarom szidni mert nem ronda de nem is extra. Én is most elővettem a WW-t és elég nehezen tudom abbahagyni.

Man literally too angry to die

Válasz erre

Előzmény: dzsud 2007.02.11. 11:51
dzsud
#105 dzsud [1464]
Hát igen! De én még a grafikáját sem nagyon bírom! Fos és kész! A PoP számomra felejthetetlen volt játékélményben! Még most is sokszor előveszem konzolon! A TR-t végigjátszottam és "bedobtam a sarokba"! A PoP-ot NEM!

Válasz erre

Előzmény: MattMatthew 2007.02.11. 10:29
MattMatthew
#104 MattMatthew [11920]
Egyébként sokszor hallottam már, hogy a PoP meg a Tomb Raider vetélytárs szintjén állnak. Nekem volt szerencsém játszani a TR AoD-el. Hát, nem hiszem, hogy beszélhetünk vetélytársi viszonyról. Teljesen más a kettő szerintem, a TR nekem elég átgondolatlannak tűnt, a grafikán kívül nem tudok pozitívumokat említeni, mert szerintem csak az volt elfogadható szinten, játékélményt tekintve meg elég könnyen felejthető, meg alapvetően a koncepciója is más. Az rendben van, hogy mindekettő "ugrálós" de az, hogy az egyik kardozós a másik meg lövöldözős az nagyon különbözővé teszi. Persze ez csak szerény véleményem.

Man literally too angry to die

Válasz erre

dzsud
#103 dzsud [1464]
Hát most figy! Ha Tomb Raider meg eközött kellene választanod, te melyiket választanád?

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2007.02.10. 18:56
MattMatthew
#102 MattMatthew [11920]
Azt viszont tartsd szem elött, hogy ha nem káromkodsz a fórumon akkor nem idegesítesz vele másokat. Persze ez lehet, hogy csak engem zavar de szerintem más sem olvas ilyet szívesen. Mert az mondjuk más kérdés, hogy beszédben káromkodsz de azt minek írod le? Ha csak így tudja valaki kifejezni a megfelelően a mondanivalóját annak javaslom a szókincsbővítést.

Nyugodtan fikázd, csak azt szalonképes módon tedd, hidd el úgy is lehet. Ha meg nem menne akkor szívesn leírok neked egy példa szidást amibe csak a játék nevét meg a főszereplő nevét kell beilleszteni és máris minden játékra hsználhatod.

A csalódásodat sajnálom, így jártál. Én meg az Age of Empires első két részt szerettem de a többi csalódás volt. Mégsem volt olyan vágyam, hogy elkezdjem szidni mert gondoltam arra, hogy lehet, hogy másnak tetszik és nem esne jól nekik. Úgyhogy csak azt mondatm, hogy nekem nem tetszett. Persze ez lehet, hogy másoknak nem megy...

Man literally too angry to die

Válasz erre

Sammy
#101 Sammy [244]
Egyszerűen nem értelek, de ezt mosz komolyan írtad, hogy a Pop-ban csalódtál?!
Te vagy eddig az első a sok ismerőseimből, aki fikázza a prince-t.

Miami forever

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2007.02.10. 18:56

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat