horrorisztikus környezet, vér, extreme hent stb.Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Jericho trailer (Hírek)
így van... a painkiller nagyon jó ötvözet volt
horrorisztikus környezet, vér, extreme hent stb.
horrorisztikus környezet, vér, extreme hent stb.
Ok, bocs. Az eszembe sem jutott, hogy nem csak pont e video alapján alkotsz véleményt.
Egyébként pl. a Painkiller is hentelős volt, azt' mégis jó lett. Bár nem mondtátok, hogy ez nem lesz jó...

Hangokkal jatszottam, elolvastam es vegighallgattam mindent, megoltem az elso novert es feladtam mert untam. Mondjuk en barmilyen horrorfilmen is kepes vagyok lazan elaludni. 

Quoth the raven, `Nevermore.'
Király lesz a játék! Bár az agyatlan hentelést én sem csípem, de ez valamiért megfogott!
Feltétlen vidd végig, a legjobb horror FPS, még nem késő elkezdeni, a grafika sem olyan rossz (látványjavítókkal meg főként). Ja és magyarosítás ajánlott, mert a naplóbejegyzések olvasása sokat dob ám a hangulaton, és a történet megértéséhez is szükséges annak aki nem perfekt angolból
...
...Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Úgy, hogy nem csak render videókat néztem eddig, van pár 100 mega in-game jelenet is a gépemen. Szóval hentelős lesz. Undyingot én sem tudom, hogy lehetett unni. Félelmetes a környezet, hátborzongató minden perc, amit az Ír szigeten kell tölteni.
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Razornak teljesen igaza van.Ez a modern-köntös elég furcsa.Még az animációk voltak egyes helyen érdekesek,de,hát még fejlesztik.
nem rossz kéremszépen, nem rossz... főleg mikor megfogta a vállát annak a "zombi?"-nak és az meg kinyitotta a szemét XD na az a rész elég valósághű lett volna, ha nincs ott a keze...
én nem ismerem az Undygot, de utánanéztem... hát nem mai játék, bár nem mintha ez jelentene valamit is
agyatlan hent?... hát, nekem személy szerint a serious sam paletta is bejött, szal minden mennyisiégben jöhet
(főleg ilyen "szép" grafika mellett)
én nem ismerem az Undygot, de utánanéztem... hát nem mai játék, bár nem mintha ez jelentene valamit is
agyatlan hent?... hát, nekem személy szerint a serious sam paletta is bejött, szal minden mennyisiégben jöhet
(főleg ilyen "szép" grafika mellett)És a történetére pl. figyeltél, miközben "halálra untad" magad rajta?
Vagy esetleg hangok és zene nélkül toltad?
Bár azt sem értem, hogy egy render video-ból hogyan lehet megállapítani egy játék hangulatát, vagy esetleg mondani rá azt, hogy agyatlan hent lesz. Az Undying (hogy már megint ehhez hasonlítsunk
) első in-game bejátszásából meg azt lehetett volna levenni, hogy valami háborús játék lesz a cucc...
Vagy esetleg hangok és zene nélkül toltad?
Bár azt sem értem, hogy egy render video-ból hogyan lehet megállapítani egy játék hangulatát, vagy esetleg mondani rá azt, hogy agyatlan hent lesz. Az Undying (hogy már megint ehhez hasonlítsunk
) első in-game bejátszásából meg azt lehetett volna levenni, hogy valami háborús játék lesz a cucc...Érdekes hogy mindenki az Undyinghoz hasonlítja ami nekem nagyon nem tetszett. Halalra untam magam rajta.
Quoth the raven, `Nevermore.'
Hűű ez nagyon ott van. Hangulat jó lesz, csak kár h agyatlan hentelős. Ja és annak sem örülök, h modern fegyverekkel kell szórni az ólomot. Minden esetre újabb horror játéknak megteszi. Kiv leszek, h eléri-e az Undying színvonalát...
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Szerintem meg elég agyatlan FPS-nek tűnik. Kíváncsi vagyok, hogy az Undying hangulatát hozza majd-e.
hú bakker ez elég jó videó

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Jericho trailer (Hírek)
Jericho trailer (Hírek)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
