28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Az Év Játéka 2007

T-Jay
#157 T-Jay [1620]
Nálam az év játéka a Call of Duty 4. Egyértelmű. És talán nálam is az év csalódása a Crysis. Nekem ez a szerény véleményem.

Hogy valaki lehess, ne próbálj valakinek látszani.

Válasz erre

Dark Archon
#156 Dark Archon [11835]
Ez az egész év játéka balhé csak arra jó, hogy az újságírók írhassanak a semmiről oldalakat az év eleji uborkaszezonban. Statisztika, ami wc-papírra nyomtatva érne egyedül valamit...

Dark Archon

Válasz erre

Előzmény: somesz83 2008.02.14. 08:11
somesz83
#155 somesz83 [3336]
Ja de! Test Drive Unlimites, Track Mania United meg FEAR Perseus Mandate! Ezek 2007. - ből valók, igaz? Na ezért nem szavaztam, nem lett volna rá alapom!

Válasz erre

Előzmény: somesz83 2008.02.12. 11:02
Dark Archon
#154 Dark Archon [11835]
Peggle Deluxe a legjobb és kész!

Dark Archon

Válasz erre

Aruns
#153 Aruns [7073]
Az atyafi a "Milyen könyvet olvastok mostanában?" topicba is beleírta, hogy a Doom 3 kézikönyvet és nem viccnek szánta, szóval ne csodálkozz

Válasz erre

Előzmény: Gerry 2008.02.10. 16:06
somesz83
#152 somesz83 [3336]
Most jöttem rá, hogy 2007. - es játékkal nem is játszottam!

Válasz erre

Christoph
#151 Christoph [4806]
Köszi a moderálást, sajnos van ami nem változik.

Válasz erre

Christoph
#150 Christoph [4806]
Ja igen a Portalt kihagytam, az nagyon tetszett. Nem igazán érdekel, hogy neked mi van rendben és mi nem én leírtam a véleméynem. Az a játék, ami az én gépemen nem megy normálisan az számomra szót sem érdemel. (ami egyáltalán nem elavult, ja azoknak lehet, akik hetente teszteket néznek és havonta cserélik a gépüket) Szóval nekem a játékok a nagyon sokadikak az életemben, tehát nem vagyok hajlandó százezreket költeni rá évente, az meg nem érdekel, hogy a játékfejlesztők a sok kocka miatt megteheti az amit. Egyébként a grafika meg nem is nagyon izgat, nem tudnék olyan játékot mondani, aminek a grafikája elvitte a hátán az egyébként többi gyenge játékelemet. A COD4-re meg nem mondtam, hogy szokásosan sekély, hanem hogy szokásosan magas színvonal, tehát tetszett ahogy az előző részek is. De nyugodtan adj a számba olyat amit nem is gondoltam. Elnézést, hogy azt mertem mondani, hogy nekem nem jött be a Bioshock, igazad van (mint mindig) inkább áradoznom kellett volna róla.

Válasz erre

Előzmény: padavan 2008.02.11. 18:41
goodboy007
#149 goodboy007 [9203]
Szerintem a Minden idők legutálatosabb kiadója címet is nyugodtan elnyerhetnék.

Válasz erre

Előzmény: Chrono 2008.02.11. 22:20
U.S.F. Voyager
#148 U.S.F. Voyager [1371]
jah...

Never trust others....

Válasz erre

Előzmény: Chrono 2008.02.11. 22:20
Chrono
#147 Chrono [3424]
2007 Legutálatosabb kiadó:EA!(szubjektív)
ez nem szubjektiv, ez igy van

!!! El Gigante Madrid !!!!

Válasz erre

Előzmény: danielgray 2008.02.11. 21:21
U.S.F. Voyager
#146 U.S.F. Voyager [1371]
Bioshock a(z egyik) legjobb és kész(magam szerény véleménye szerint)

Never trust others....

Válasz erre

danielgray
#145 danielgray [22]
Nálam a következő...

2007 játéka:Witcher
2007 Fps:Cod4
2007 Autós:Race 07
2007 Bukása:Nano ruha ide,nano ruha oda a Cryis(Szép graf.,de sokkal többet vártam).(szubjektív)

2007 Sport:Virtua tennis3
2007 Legutálatosabb kiadó:EA!(szubjektív)

Válasz erre

Martin 19
#144 Martin 19 [14048]
Szerintem a CoD4 nem a szokásos szintet hozta hanem azon felül, de ez csak az én véleményem. Gondolok pl.: a multira.

Chef : -You shouldn't have done that Stan. / Stan: -Why? / Chef: -Because now it's on!

Válasz erre

Előzmény: Christoph 2008.02.11. 02:05
padavan
#143 padavan [21647]
A te konfigoddal nekem se lenne nagy szám a Cryis... CoD 4 messze nem a szokásos sekélyes szinvonalat hozza, a Bioshock az egyik legerősebb játék volt 2007-ben, és a Portal az Év Játéka. De amúgy minden rendben...

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: Christoph 2008.02.11. 02:05
Christoph
#142 Christoph [4806]
Kipróbáltam év elején egy pár új játékot, de nálam még mindig torony magasan a Witcher a favorit. Kellemes meglepetés a PES 2008, főleg, hogy nekem ez az első a sorozatból (a licenc és a menedzser mód hiány nameg a sok zene (lásd fifa) viszont nagyon hiányzik. a fifával kombinálva nagyon jó kis játékot lehetne összedobni). Crysis nem nagy szám, UT3-tól többet vártam COD4 hozta a szokásos magas színvonalat, de nem sok új. Bioshock meg nem fogott meg. Röviden ennyi.

Válasz erre

Kanduhrka
#141 Kanduhrka [9380]
Ezúttal megbocsájtok.

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: goodboy007 2008.02.10. 18:24
goodboy007
#140 goodboy007 [9203]
Én is elperectam .

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2008.02.10. 18:21
Kanduhrka
#139 Kanduhrka [9380]
Jah, tényleg El..tam

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: Sevores 2008.02.10. 17:41
U.S.F. Voyager
#138 U.S.F. Voyager [1371]
Kíváncsi vagyok mivel rukkolnak elő a Valves fiúk az Episode 3ban

Never trust others....

Válasz erre

Előzmény: goodboy007 2008.02.10. 18:10
goodboy007
#137 goodboy007 [9203]
Hát aki rohan.
Meg ha 4-5 órát tolod, akkor tényleg két nap. A rövidségét nem is tagadtam, de kiegészítőhöz mérten azért elég és végig élvezetes, eseménydús.

Válasz erre

Előzmény: Sevores 2008.02.10. 18:09
Sevores
#136 Sevores [5211]
Nekem két du. volt..

Válasz erre

Előzmény: goodboy007 2008.02.10. 18:07
goodboy007
#135 goodboy007 [9203]
Én sosem a Puzzle-ök miatt szerettem a Half-Life részeket, hanem a történet miatt. Szerintem a mostani rész is igen változatos lett, sőt! Egyedüli hibája tényleg a rövidsége, de azért a 2 óra az túlzás. Én 8-9 nap alatt toltam végig, hogy minden nap kb. 1 órát játszottam vele. Persze volt olyan rész, ahol kicsit szaroztam, pl. a barlangban, vagy a kocsis résznél, de végig mozgásban voltam.

Válasz erre

Előzmény: Sevores 2008.02.10. 17:35
goodboy007
#134 goodboy007 [9203]
Nem akartam lelőni a poént, azért tettem idézőjelbe.

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2008.02.10. 17:35
goodboy007
#133 goodboy007 [9203]
Akkor ezért írtam Aryxot xD.

Válasz erre

Előzmény: Sevores 2008.02.10. 17:41
Sevores
#132 Sevores [5211]
Egyrészt nem hal meg, másrészt Aryx a fórumon van, a játékban Alyx van. ^^

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2008.02.10. 17:35
Kanduhrka
#131 Kanduhrka [9380]
Aryx meghal? Kellett nekem elolvasnom ezt a posztot...

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: goodboy007 2008.02.10. 17:21
Sevores
#130 Sevores [5211]
Persze, de ha már ugyanazokat a puzzle-eket és játékmeneti kilséket nyomják le a torkunkon, legalább ne lehessen 2 óra alatt végigtolni.
Persze a filmszerűség még mindig odaüt. (Sőt, talán jobban mint eddig)

Válasz erre

Előzmény: goodboy007 2008.02.10. 17:21
goodboy007
#129 goodboy007 [9203]
Többé-kevésbé egyetértek.
Azért kiegészíteném:
Legjobb autót - Test Drive Unlimited
Leghangulatosabb játék - BioShock/S.T.A.L.K.E.R.
Év játéka: Half-Life 2 Episode Two

Bár sok nagy névvel nem sokat játszottam, mert a konfigom miatt nem akartam minimumon tolni, de a látottak és a tapasztaltak alapján egyértelmű az "Év Játéka" cím nyertese. Gordon Freeman kalandjai továbbra is fordulatokkal teli, hihetetlenül változatos eseményeken keresztül folytatódtak és tökéletesen azonosultam a karakterrel. Aryx "halálakor" nagyon megijedtem és mindent végig átéreztem.

Válasz erre

Előzmény: Sevores 2008.02.10. 14:51
Sevores
#128 Sevores [5211]
Nemtom, én a computer beszólásain jól szórakoztam, a végén a dal pedig egyszerűen zseniális.
Sam & Max-et pedig kipróbáltam, de nem nagyon tud lekötni egy kalandjáték, bár tudom ez csak az én korlátoltságom.

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2008.02.10. 15:23
Gerry
#127 Gerry [8082]
Az egyéb cikkeket nem számítva is több mint száz ismertetőt írtam már eddig-egy kritika írása nem arról szól, hogy ki a legnagyobb fan, hanem mértékadó, szakmai véleményt kell alkotni az adott gammáról
S kétségkívül nem volt rossz játék a Doom 3, de hogy hogyan is jön a 2007-es év legjeinek szavazásához azt továbbra sem értem

Válasz erre

Előzmény: doom3fan1 2008.02.10. 15:47
jékkocka
#126 jékkocka [285]
Én tudom hogy engem mindenki le fog szarni, de a Doom 2 tényleg jobb volt a 3-nál.És a kedvedet hogy venné már el bárki is??Nekem is van kedvenc játékom, ami lehet hogy nem az év játéka, de a kedvemet nem veszi el tőle senki.

Nem vagyok rasszista, de az ember színe fehér :D

Válasz erre

doom3fan1
#125 doom3fan1 [73]
Mindegy de a DOOM 3-DOOM 3 RESURECTION OF EVIL AKKOR IS A VILÁG LEGES LEGES LEGJOBB JÁTÉKAI!

A DOOM 3 A VILÁG LEGJOBB JÁTÉKA!

Válasz erre

Creativ3Form
#124 Creativ3Form [33872]
Én nem akarom elvenni a kedved semmitől, csak (szerintem) gáz, hogy a legjobb játéknak tartod úgy, hogy a két kezemen nem tudom megszámólni hány jobb game van csak az FPS-en belűl. De mondom...nem akarom én elvenni semmitől a kedved.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: doom3fan1 2008.02.10. 15:51
KisCsirkee
#123 KisCsirkee [16989]
Mi nem akarjuk.

Pusztán azt akarjuk felmutatni, hogy a 07-es mezőny bármelyik tagja kenterbe veri a Doom 3-at.

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: doom3fan1 2008.02.10. 15:51
Kanduhrka
#122 Kanduhrka [9380]
Nem célünk elvenni a kedved tőle. Nem lett rossz a Doom 3,de közel sem lett klasszikus és egetrengető.

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: doom3fan1 2008.02.10. 15:51
doom3fan1
#121 doom3fan1 [73]
De a DOOM 3 akkor is jó játék és nem veszitek el a kedvemet a játéktól!!!

A DOOM 3 A VILÁG LEGJOBB JÁTÉKA!

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2008.02.10. 15:49
Creativ3Form
#120 Creativ3Form [33872]
Attól még, hogy írt egy ismertetőt nem jelenti azt, hogy minden idők legjobb játékának tartja.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: doom3fan1 2008.02.10. 15:47
doom3fan1
#119 doom3fan1 [73]
nem te írtad az ismertetőt róla?

A DOOM 3 A VILÁG LEGJOBB JÁTÉKA!

Válasz erre

Előzmény: Gerry 2008.02.10. 15:46
Creativ3Form
#118 Creativ3Form [33872]
Értelek, de ettől még nem izgalmas. Mondom...az első 3-4 pálya ok, de utánna sablon, sablon hátán. Kétszer ha megijedtem az egész játékban, pedig nem volt rövid. A fegyverek hozták az egyetlen pozitívumot számomra de a többi...ami pedig a sötétet illeti nos, én sosem paráztam tőle.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: doom3fan1 2008.02.10. 15:44
Gerry
#117 Gerry [8082]
Az olvasók maximum olvasói cikkeket firkálhatnak-másrészt meg túlzottan sok értelme nincs a 2004-es Doom 3 boncolgatásának a 2007-es termés szemlézésénél

Válasz erre

Előzmény: doom3fan1 2008.02.10. 15:44
doom3fan1
#116 doom3fan1 [73]
Azért izgalmas mert tele van jól meganimált szőrnekkel amik a semmiből jönnek elő és a frászt hozzák az embere+ jó fegyverek és félelmetesen sötét van!

A DOOM 3 A VILÁG LEGJOBB JÁTÉKA!

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2008.02.10. 15:41
Creativ3Form
#115 Creativ3Form [33872]
A grafikával annyira nem volt gond...bár kissé olyan volt, mintha viaszemberek mászkáltak volna, de azért egyben volt. Az irányítást pedig nem szokták egy FPS-nél túlbonyolítani de, hogy izgalmas??? Ez nagyonerőssenbrutálisan túlzás. Játsz egy Call of Duty 4-el és utánna mond, hogy a Doom 3 izgalmas.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: doom3fan1 2008.02.10. 15:39
doom3fan1
#114 doom3fan1 [73]
Na mindegy!De szerintem a doom 3 egy izgalmas jó grafikájó játék!

A DOOM 3 A VILÁG LEGJOBB JÁTÉKA!

Válasz erre

doom3fan1
#113 doom3fan1 [73]
ja bocs!azt Gerry írta!

A DOOM 3 A VILÁG LEGJOBB JÁTÉKA!

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2008.02.10. 15:36
doom3fan1
#112 doom3fan1 [73]
doom 3

A DOOM 3 A VILÁG LEGJOBB JÁTÉKA!

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2008.02.10. 15:36
Germinator
#111 Germinator [29908]
Most pontosan melyikről? De nem, nem valószínű (még nem írtam ismertetőt).

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: doom3fan1 2008.02.10. 15:34
doom3fan1
#110 doom3fan1 [73]
nem te írtál ísmertetőt a játékról?

A DOOM 3 A VILÁG LEGJOBB JÁTÉKA!

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2008.02.10. 15:32
Creativ3Form
#109 Creativ3Form [33872]
Este? Te viccelsz? Nem mondod, hogy beszartál tőle? Áááááááááááááááááááááááááááá...te nagyon gyökér lehetsz. Én a Freddy Krugeren nőttem fel, nem gondolod, hogy majd fosok egy ilyen szartól? Te komolyan vicc vagy ember!

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: doom3fan1 2008.02.10. 15:32
KisCsirkee
#108 KisCsirkee [16989]
Az! Ohojj, zombi! Sutty Sutty! Ohojj sátán által megszánt cucc! Bumm Bumm! Innovativ, mint te!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: doom3fan1 2008.02.10. 15:32

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat