Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Microsoft - 1 millió Xbox Live hozzáférést blokkoltak (Hírek)
Valamelyik internetes portálon olvastam, hogy mostanra elért a dolog odáig, hogy SOKKAL többen töltenek le Xboxos warezt, mint PC-set. A Modern Warfare 2 és a FIFA 10 esetében majdnem másfélszer annyi Xboxos kalózpéldány "fogyott" mint PCs-ből. Lehet, hogy kacsa, de ki tudja...
Ezért akadok fenn azon, amikor a PC-vel kapcsolatban mindig felmerül a warez téma... pontosabban azon, h csak ott merül fel. Ha 1 millió Xboxos játékos képes volt arra, h kalóz verzióval próbálkozzanak, amikor elég sanszos volt, h lebuknak, akkor mennyien lehetnek azokkal együtt, akik rendelkeznek és játszanak vele, de több eszük volt és nem mentek fel live-ra? Nesze neked warez=PC!
Én azért nem sajnálom a letiltott tulajokat. Nem azért, mert illegális tartalmat birtokoltak (lásd alább az elvemet). Hanem, mert megvolt a figyelmeztetés előre, és akinek annyi esze volt, hogy ezek után is... az megérdemli. Mondjuk megfizette a hülyék adóját.
És félreértések elkerülése végett: azzal semmi bajom, ha valaki "kipróbálni" lekap egy játékot, mondjuk teszem azt pc-re, azután eldönti, hogy:
1. nagyon jó, kell: megveszem
2. ha már itt van, végigtolom, de nem nagy durranás; esetleg, ha később is lesz hozzá kedvem, és lemegy az ára, megveszem
3. nem tetszik, törlöm a fenébe, és hálát adok, hogy nem adtam ki érte azt a 10 lepedőt (konzolos címeknél még többet is)
Mondjuk azoknak viszont, akik, sokszor csúcsközeli számítógépek előtt ülve azon nyavalyognak, hogy drágák a játékok, nem telik rá (na ja, a gép meg az égből pottyant az ölébe, mi?...), és ők, különben is, elvből nem vesznek, mert nem támogatják a csúnya-gonosz kiadókat (rendszerint még nekik áll feljebb, és meg is szokták magyarázni a dolgot), na azoknak, amolyan "szentistvánosan"
csuklóból mindkét kezet lekap, aztán játszanak, amivel tudnak
És félreértések elkerülése végett: azzal semmi bajom, ha valaki "kipróbálni" lekap egy játékot, mondjuk teszem azt pc-re, azután eldönti, hogy:
1. nagyon jó, kell: megveszem
2. ha már itt van, végigtolom, de nem nagy durranás; esetleg, ha később is lesz hozzá kedvem, és lemegy az ára, megveszem
3. nem tetszik, törlöm a fenébe, és hálát adok, hogy nem adtam ki érte azt a 10 lepedőt (konzolos címeknél még többet is)
Mondjuk azoknak viszont, akik, sokszor csúcsközeli számítógépek előtt ülve azon nyavalyognak, hogy drágák a játékok, nem telik rá (na ja, a gép meg az égből pottyant az ölébe, mi?...), és ők, különben is, elvből nem vesznek, mert nem támogatják a csúnya-gonosz kiadókat (rendszerint még nekik áll feljebb, és meg is szokták magyarázni a dolgot), na azoknak, amolyan "szentistvánosan"
csuklóból mindkét kezet lekap, aztán játszanak, amivel tudnak
Endure. In enduring, grow strong.
Na azért ez mekkora üzleti húzás,keménykedünk és pózba vágjuk magunkat a kalózkodás ellen, és emellett beseprek egy rakat pénzt az új vételre kényszerített tulajoktól 

Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Microsoft - 1 millió Xbox Live hozzáférést blokkoltak (Hírek)
Microsoft - 1 millió Xbox Live hozzáférést blokkoltak (Hírek)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 14:07
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [9]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]