Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
King Arthur (Ismertető)
Ez a Steam szívatása. Steam-es játékot csak a C-re tudsz telepíteni, nem lehet beállítani, hogy máshova tegye. Ez van sajnos...
Sziasztok
Van egy kis problémám a játékkal .
Gamestaros steames verzió .
c: -re akarja mindenképpen telepíteni a játékot de és nem kínál más lehetőséget . c:-t meg rendszer particiónak használom és jelenleg van rajta 130 mb szabad hely . Van valami ötleted , hogy tudnám másik meghajtóra telepíteni a progit ?
Van egy kis problémám a játékkal .
Gamestaros steames verzió .
c: -re akarja mindenképpen telepíteni a játékot de és nem kínál más lehetőséget . c:-t meg rendszer particiónak használom és jelenleg van rajta 130 mb szabad hely . Van valami ötleted , hogy tudnám másik meghajtóra telepíteni a progit ?
Csáááá
munszu
http://www.gregoriuscorner.com/index.php?&menu=links
http://www.gregoriuscorner.com/index.php?&menu=links
Gregorius' corner (http://www.gregoriuscorner.com)
Tényleg a Mark of Chaos kiment a fejemből, de sajnos olyan nagyot nem szóltak ezek ,szerintem mint az Imperium Galagtica vagy a King Arthur , bár nekem a Nexus - Jupiter Incident régen , bejött. 

Hát akad. A Neocorenak is ez már a 3. RTS-e. Több sikeres és díjnyertes cím is van. Panzers sorozat, Rush for Berlin + kieg (előzőeket ugyan az - a Stormregion - fejlesztette mint a S.W.I.N.E.-t), Warhammer Mark of Chaos + kieg, Armies of Exigo, Joint Task Force, Nexus - The Jupiter Incident. Ezek pont olyan RTS címek, amiket érdemes kipróbálni annak, aki szereti a műfajt (pláne , ha még magyar is az illető
).
).Gaming is about killing time, not killing people
Mondj légyszíves párat..?^^
Amúgy én az Imperium Galagtica óta nem emlékszem magyar fejlesztésű rts-re.
Talán a swine(ha nem magyarok csinálták akkor sry) ,de az nem szólt olyan nagyot , mint az utóbbi 2.
Amúgy én az Imperium Galagtica óta nem emlékszem magyar fejlesztésű rts-re.
Talán a swine(ha nem magyarok csinálták akkor sry) ,de az nem szólt olyan nagyot , mint az utóbbi 2.
Én már játszok vele egy ideje (hiányoltam is az ismertetőt), egész jó a játék, csak ki kell tapasztalni a dolgokat. Sokszor ugyanis egy küldetés végrehajtása aktivál valamilyen eseményt diplomáciai vonalon. Viszont ha az ember már számít rá, akkor megelőző csapást lehet mérni az ellenfelekre. Kicsit cheat-szagú, de sokat könnyít a játékon.
Ami egyébként csak jó és keresztény vonalon nehéz, ugyanis aki óhitű lesz az elég tápos íjászokat tud szerezni a vége felé, valamint a zsarnok az elején szintén hamar kap az alapnál jobb távolsági segítséget. Ezeket megtámogatva még a kerekasztal lovagjaival (az ideális szám három/sereg) könnyen megnyerhetővé válnak a csaták.
Ami egyébként csak jó és keresztény vonalon nehéz, ugyanis aki óhitű lesz az elég tápos íjászokat tud szerezni a vége felé, valamint a zsarnok az elején szintén hamar kap az alapnál jobb távolsági segítséget. Ezeket megtámogatva még a kerekasztal lovagjaival (az ideális szám három/sereg) könnyen megnyerhetővé válnak a csaták.
...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
"Újabb magyar fejlesztésű stratégiai játék érkezett."
Epic Win?
egyébként megszámoltam, ez pontosan a háromezernégyszáznegyvenötödik magyar rts.
Epic Win?
egyébként megszámoltam, ez pontosan a háromezernégyszáznegyvenötödik magyar rts.
Nekem hiányoznak a Morello-féle vicces képaláírások...
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
King Arthur (Ismertető)
King Arthur (Ismertető)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]