28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Deus Ex: Human Revolution - különleges lesz a PC-s változat (Hírek)

Juraviel.Ihuan.Bedvin
#4 Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
Én már dolgoztam két minitoron, de hogy ötön!

Válasz erre

Madrac
#3 Madrac [4264]
Szerintem meg ezt hivjak parasztvakitasnak. 3D van a konzolokban is mar honapok ota, gondolom ott is elerheto lesz. A Eyefinity meg total felesleges. Nesze semmi fogd meg jol.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: vanhelzing 2011.05.08. 17:37
vanhelzing
#2 vanhelzing [141]
Ez jópofa amúgy, hogy kap 3D-s támogatást de ez az Eyefinity nem tudom mi szükség van erre, kíváncsi lennék hány embernek van otthon 5-6 monitora. De amúgy annak örülök, hogy legalább törődnek a PC-sekkel.

Conquering others is strength, conquering yourself is true power.

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Deus Ex: Human Revolution - különleges lesz a PC-s változat (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat