Én itt olvastam a mobil tüzérségről: http://bf3blog.com/battlefield-3-armored-kill/
Szerintem az új tank az orosz Armata lesz, meg talán valami új amerikai tank is lesz benne már akkor.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Battlefield 3 - Rush mód helyett új játékmód (Hírek)
En nem ertelek, en csak azt irtam hogy a multkori cikkben mar elore megjosoltam.
Nem olyan hulyek, hogy ilyen nagy palyanak valo rushos zaszlot raknak, ilyen kis cod szeru mapokban.
De tudom, amugy nekem se tetszik ez az egesz zart teres dolog, de most mit lehet csinalni. Es amit irtal roycenak, hogy a tankok csak pletyka szinten terjednek, nos szerintem nem poenbol a neve "Armored kill".
Nem olyan hulyek, hogy ilyen nagy palyanak valo rushos zaszlot raknak, ilyen kis cod szeru mapokban.
De tudom, amugy nekem se tetszik ez az egesz zart teres dolog, de most mit lehet csinalni. Es amit irtal roycenak, hogy a tankok csak pletyka szinten terjednek, nos szerintem nem poenbol a neve "Armored kill".Tüzérségről nem tudok semmit, új tankról is csak pletyka szintjén a Leo2A6-os terjeng.
Én a kompetitív, azaz versenyjellegű használhatatlanságról írtam - az Op. Firestormon jelenleg 2 repülő, egy attackheli, és 3 tank található, 3 zászlóra, hatalmas pályán. Egy 8v8 waron ez úgy néz ki, hogy 2 ember repül, 2 helizik, 4 tankozik, és nincs gyalogos. Oké, hogy járművek, meg conquest, csak ez már a ló másik oldala.
Vszg. ezt a vonalat viszik tovább, de kupákra, ladderekre így ezek a pályák alkalmatlanok lesznek (max azok a csapatok választják majd, akik semmi mást nem akarnak csak szopatni az ellenfelet, akár olyan áron is hogy ők szenvednek).
Publikolni biztosan jó lesz, a Bf2-ben az egyik kedvencem Highway Tampa volt, oldalanként 6 vagy 7 tankkal...
Én a kompetitív, azaz versenyjellegű használhatatlanságról írtam - az Op. Firestormon jelenleg 2 repülő, egy attackheli, és 3 tank található, 3 zászlóra, hatalmas pályán. Egy 8v8 waron ez úgy néz ki, hogy 2 ember repül, 2 helizik, 4 tankozik, és nincs gyalogos. Oké, hogy járművek, meg conquest, csak ez már a ló másik oldala.
Vszg. ezt a vonalat viszik tovább, de kupákra, ladderekre így ezek a pályák alkalmatlanok lesznek (max azok a csapatok választják majd, akik semmi mást nem akarnak csak szopatni az ellenfelet, akár olyan áron is hogy ők szenvednek).
Publikolni biztosan jó lesz, a Bf2-ben az egyik kedvencem Highway Tampa volt, oldalanként 6 vagy 7 tankkal...
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Nem, hanem a stílusára. Amúgy LordMatteo az Armored Killben nem nagyon nagyok lesznek a pályák, nagyon sok járművel (köztük új tankokkal, meg mobil tüzérséggel)? Miért lenne használhatatlan az a DLC?
Szerencsére ezek a szobányi pályák (CS 1.6-ban emlékeztek a "rats" nevű mapra, amikor egy konyhában kellett játszani?) tökéletesen alkalmatlanok warozni, maximum 4v4-es bohóckodások lesznek rajta, az meg kit érdekel most.
Armored Killel az a baj hogy azok a mapok első hallásra kb Firestorm 2.0 lesznek, csak több épülettel, azaz megintcsak alkalmatlan bármiféle kompetitív játékra.
EA
Armored Killel az a baj hogy azok a mapok első hallásra kb Firestorm 2.0 lesznek, csak több épülettel, azaz megintcsak alkalmatlan bármiféle kompetitív játékra.
EAA kibaszás társas játék, sose feledd.
A cod meg quake 3 arena koppintás. Nem az a baj, hogy ismert játékmódot tesznek bele hanem az, h ez így már kicsit se battlefield.
Ugye az 1999-es Unreal Tournament is a CoD-tól lopta a Domination játékmódot?
update.: Ok, én vagyok hülye, nem kifejezetten a játékmódra gondoltál.
update.: Ok, én vagyok hülye, nem kifejezetten a játékmódra gondoltál.
Ez egy CoD koppintás lesz, de a Armored Killre járműveire kíváncsi vagyok.
Ez viszont már ki volt találva a BC2-ben is (meg úgy 20 éve más játékokban): team deathmatch. Szóval most nem tudom, azt hiszik, feltalálták a spanyol viaszt? Vagy alapul véve a conquest-et, újra feltalálják a CTF módot?
Dark Archon
Egyetértek .. a Metro is egy rakás szar az eszetlen lövöldözés miatt. . max fragelni megyek oda, ha már végkép nem tudok magammal mit kezdeni.
Így is, úgy is összeegyeztethetetlen a BF-del zárt térben ész nélkül lövöldözni egymásra. Ráadásul itt dupla ugrás és tripla rakéta sincs, mint Unreal Tournament-ben 

Dark Archon
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Battlefield 3 - Rush mód helyett új játékmód (Hírek)
Battlefield 3 - Rush mód helyett új játékmód (Hírek)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 14:54
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [10]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]