28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PC-re is jön a felújított Grim Fandango [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: PC-re is jön a felújított Grim Fandango
Egy hónapja még csak PS4-re és Vitára jelentették be az új változatot.

4rc28
#8 4rc28 [649]
Mondjuk az eredeti még most is egész pofásan néz ki, néhány karaktert leszámítva talán.

Hate Is Not Enough To Turn This All To Ashes

Válasz erre

Előzmény: 4rc28 2014.07.10. 11:06
4rc28
#7 4rc28 [649]
OMG. Kötelező darab. De remélem csak a grafikát turbózzák fel, és az eredeti zenék és beszédhangok maradnak.

Hate Is Not Enough To Turn This All To Ashes

Válasz erre

xeLaR
#6 xeLaR [4247]
Ha ez idén jön ki, akkor a többi játéknak esélye sincs mellette Még mindig a legeslegjobb játék, amivel valaha játszottam

-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-

Válasz erre

Skorpio90
#5 Skorpio90 [5530]
Emlékszem, hogy láttam a boltok polcain még az előző évezredben, akkor még ilyen nagy kartondobozokban árulták a játékokat

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Válasz erre

Előzmény: Dino 2014.07.09. 22:11
Dino
#4 Dino [6086]
Skorpio90: Hmm, elhittem magamnak, hogy az E3 során írt hírben pontos adatot írtam, így nem néztem utána, jogos, 16 év a helyes adat (1998 októberét írja a wikipedia - hú, akkor a PC Dome előbb indult, mint ez a játék megjelent )

Válasz erre

Előzmény: Skorpio90 2014.07.09. 22:02
Skorpio90
#3 Skorpio90 [5530]
Régebben volt az, mint 10 éve.

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Válasz erre

VodevilX
#2 VodevilX [11345]
Na, akkor végre lehet pótolni... Ha jól tudom ezt már fel sem lehet telepíteni x64 oprendszerre, mert 16bites a setup.exe...

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Dino
#1 Dino [6086]
Köszi, GustyX.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat