Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Monstrum játékmenet-bemutató [hozzászólások]
Kapcsolódó tartalom: Monstrum játékmenet-bemutató
A hajón játszódó túlélőjáték korai változata napokon belül megérkezik a Steamre.
Jah igen, rémlik is, hogy kickstarter miatt szedték szét, vagy tervezték így eleve. Mondjuk nekem nincs bajom azzal, ha több részletben jön, legalább annyival hamarabb el lehet kezdeni vele nyomulni. Nem mintha lett volna rá időm. :/
Az új rész annyiban epizodikus, hogy két felvonásra osztották a sztorit, viszont már elérhető a teljes tartalom.
A 3at játszottam valameddig, rémlik hogy az 4et is megnézés erejéig, az új, epizódikus(?) teljesen kimaradt. Van mit pótolni. Amúgy igyen, az első kettő jött be a legjobban anno.
A 3-4 már 3D-s cuccok, egész jók, viszont nagyon más funkcionalitással rendelkeznek, mint a klasszik 1-2 (anno 1-3-4-hez mi csináltuk a magyarítást a GameHunterben, így alaposan kipörgettem mindegyiket).
Az 5 viszont visszatér a 2D-s gyökerekhez, ha rajongtál az 1-2-ért, akkor ez is be fog jönni.
Az 5 viszont visszatér a 2D-s gyökerekhez, ha rajongtál az 1-2-ért, akkor ez is be fog jönni.
Akkor lesz mit pótolni. Indy Jánoshoz elég közel álló, valamennyire hasonló cím. Kalandjátékok közt mindenképp ott volt a topban a LucasArts címek mellett. Mondjuk az újabbak nekem kimaradtak eddig.
Kösz a tippet. Még nem játszottam a Broken sword sorozattal, de most elolvastam egy leírást, és elég érdekesnek tűnik. Ki fogom próbálni.
Dehogynem szeretik. Úgy hívják a műfajt, hogy kalandjáték.
pl. Broken Sword 5 nem olyan régi gyerek.
pl. Broken Sword 5 nem olyan régi gyerek.
Horror, horror, ...
Szereték egy szép környezetben játszódó Indiana Jones stílusú kalandot. Kár, hogy a programozók ezt a stílust nem szeretik.
Szereték egy szép környezetben játszódó Indiana Jones stílusú kalandot. Kár, hogy a programozók ezt a stílust nem szeretik.
Ha csak láttad vagy kipróbáltad a P.T. demót, akkor az abszolút bizonyosság arra, hogy életképes még a műfaj, sőt.
Ez a Monstrum pedig egyelőre nem keltette fel a figyelmemet. A logó erősen BioShock-dizájnkoppintás, maga a monstrum pedig nem tűnik túl ijesztőnek (inkább az az ijesztő tény, hogyha elkap, akkor nincs újratöltés, hanem new game).
A randomgenerálást kíváncsi vagyok, hogyan oldják meg (ha ügyesen, akkor valóban feszültségkeltő lesz kijutni a dögök elől).
Ez a Monstrum pedig egyelőre nem keltette fel a figyelmemet. A logó erősen BioShock-dizájnkoppintás, maga a monstrum pedig nem tűnik túl ijesztőnek (inkább az az ijesztő tény, hogyha elkap, akkor nincs újratöltés, hanem new game).
A randomgenerálást kíváncsi vagyok, hogyan oldják meg (ha ügyesen, akkor valóban feszültségkeltő lesz kijutni a dögök elől).
Na ha ezt valaki Oculussal meri játszani,megérdemli a szívinfarktust.
Már így is kiakadtam,mikor a videóban a kis barátunk benyomta az ajtót.
Laikus szemmel csak nekem tűnik életképesnek a túlélő horror ?
Ez ad olyan mennyiségű izgalmat és adrenalint a játékosnak,ami a játék végéig fenntartható.?
Már így is kiakadtam,mikor a videóban a kis barátunk benyomta az ajtót.
Laikus szemmel csak nekem tűnik életképesnek a túlélő horror ?
Ez ad olyan mennyiségű izgalmat és adrenalint a játékosnak,ami a játék végéig fenntartható.?
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 18:36
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15134]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]
- 16:34
- Harry Potter: Quidditch World Cup [19]
- 16:01
- 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka [hozzászólások] [1]
- 10:30
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [58]
- 06:23
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [2]
- 06:40
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2915]
- 16:17
- GG - GameGuess játék [989]
- 16:15
- Dinónak [4307]