28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Early Accessbe került az Asteroids: Outpost [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: Early Accessbe került az Asteroids: Outpost
Nyílt világú túlélőjáték jön az Ataritól.

jeszkar
#2 jeszkar [129]
Nyilván az Atari is egy kis indie cég, amelynek early accessbe kell kiadnia játékát. Most komolyan, az indie early access játékoknak is csak az egyharmada készűl el, most már a nagy kiadók is elfogják ezt játszani.

Válasz erre

KRISZ46
#1 KRISZ46 [92]
Aszteroidák? Háááát engem nem győzött meg.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat