28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Early Accessbe került az Asteroids: Outpost

Nyílt világú túlélőjáték jön az Ataritól.

Írta: Dino 2 hozzászólás

Az Atari az utóbbi időben ismét aktívan ténykedik - pedig már a 2006-os E3-on is arról panaszkodott az akkori PR-os óriási standjukon, hogy rosszul áll a szénájuk -, igaz, jellemzően nem annyira AAA-kategóriájú játékokat látunk tőlük. Ezúttal egy lövöldözős játékról érkezett hír, miszerint Early Access fázisba került az Asteroids: Outpost. Az 1979-es játéktermi klasszikushoz igazából a néven kívül (meg hogy sci-fi témájú) nem sok köze van a játéknak, ugyanis egy nyílt világú, multiplayer akciójáték készül ezúttal. Űrbányászként ténykedünk benne, ritka érceket kutatva, bázisunkat bővítve, és megvédve magunkat az aszteroidaesőktől. A fejlesztők túlélőjátékként definiálják az új programot, amelyben szerszámokat és fegyvereket készíthetünk, bázist építhetünk, továbbá különböző űrruhákban és járművekben fedezhetjük fel a területet.
Az Early Access státuszú Asteroids: Outposthoz április 2-áig akciósan, az eredeti Asteroids megjelenési dátuma kapcsán 19,79 euróért lehet hozzájutni Steamen.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

További képek

  • Asteroids: Outpost
  • Asteroids: Outpost
  • Asteroids: Outpost
  • Asteroids: Outpost
  • Asteroids: Outpost
  • Asteroids: Outpost
  • Asteroids: Outpost
  • Asteroids: Outpost
  • Asteroids: Outpost
  • Asteroids: Outpost
  • Asteroids: Outpost
  • Asteroids: Outpost

Asteroids: Outpost

Platform:

Fejlesztő: Salty Games

Kiadó: Atari

Megjelenés: 2015.

» Tovább a játék adatlapjára

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

jeszkar
jeszkar [129]
Nyilván az Atari is egy kis indie cég, amelynek early accessbe kell kiadnia játékát. Most komolyan, az indie early access játékoknak is csak az egyharmada készűl el, most már a nagy kiadók is elfogják ezt játszani.
KRISZ46
KRISZ46 [92]
Aszteroidák? Háááát engem nem győzött meg.
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (2 db)