28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Kickstarter kampány indul a Divinity: Original Sin 2-ért [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: Kickstarter kampány indul a Divinity: Original Sin 2-ért
A sikerjáték folytatásához kalapoznak a fejlesztők.

Noggle
#1 Noggle [224]
Én pont most küzdök az elsővel (akarom mondani most épp nem, mert nincs kedvem befejezni a kb utolsó 1/6-át), elég vegyes érzéseim vannak a játékkal kapcsolatban. Remélem a második rész jobb lesz.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat