Fórum » Beszélgetés a játékokról
JÁTÉK TOP 3
1.World of Warcraft
2.CivilizationIV
3.25 tol Life
Rts
1CivilizationIv
2.MedievalII
3.Age of Empires
Rpg
1.Gothic3
2.Gothic2
3.Gothic
A filmre ne úgy tekints, mint egy szórakozás, - hanem mint művészet!
wxprob
2.Resident Evil 3
3.War+TFT(ezt csak ritkán játszok
)
hl2
MOH: Pacific assault
Brothers in arms
STRATÉGIA:
Panzers
Heroes 5
Age of empires
A filmre ne úgy tekints, mint egy szórakozás, - hanem mint művészet!
FPS
Alien vs Predator
System Shock 2
Duke Nukem 3D
stratégia :
The Operational art of war
Hearts of Iron
Defendef of the Crown (C64)
szimulátor:
Streetrod (C64)
Richrd Burns Rally
F14 Tomcat (C64)
Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!
.

nézzétrk meg az age of empires-mal foglalkozó oldalt mindent megtalálsz amire szükséged van a játékkal kapcsolatosan.
FlatOut 2 - föleg a zenéjei a jók
Republic commando
2: Pop:WW
3: Pop:SoT és persze counter-strike 1.6 az "örökéletű".
Ati
1. Call of Duty + United Offensive
2. Warcraft III + The Frozen Throne
3. Diablo II + The Lord of Destruction
4. Star Craft + Brood War
Ez a négy játék a nagy kedvenc, de pl. GTA San Andreas, CS, Oblivion, Heroes, NFSU2, Toca Race Driver 3, GTR2, mindegyik egyedi a maga kategóriájában.
Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!
Persze pl. egyik legnagyobb játék volt a Defender of the crown, de hát már egy évtizede nem toltam akkor miért jutna az eszembe (bár az is igaz ha Top3-ról van szó akkor illike elgondolkozni talán), ha meg úgy vizsgáljuk hogy mai szemmel, akkor persze más a helyzet.
Szóval attól függ hogy értelmezzük a "top 3" kifejezést. (tekintetbe vesszük e hogy mikoriak, vagy amolyan all time best-ről van szó.)
Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!
1. Beyond Good and Evil
2. Gothic I-II
3. Heroes III
Amúgy miért is fog még hallani róla?
Indok a Vegasról pl.:
1.egyértelmű, h elfogadható legyen a graf. (Mondjuk ez a SM3 elég hülyeség, elég lett volna a far cry-os motor mindenütt, én azt is elfogadtam volna): most neked vagy szar géped van és ezért mondasz ilyeneket az ilyen tipusú gémekre, vagy hülye vagy. Ez egy elég jó indok.
2.jó története van, sőt felülüberel az összes sorozatoktól. Látszik, h gőzöd sincs, h milyen lett a Vegas a Lockdownhoz (bár nekem az is tetszik) képest.
3.ekkora hangulat még nem volt, ami folyik a Vegasban...
Azt ajánlom, mielőtt letámadsz játékokat, és minket, ismerd ki jól azt, aztán pofázz, nyúzd le róla a bőrt ha úgy tetszik, nem pedig így ismeretlenül
Na, szeva
Miami forever
Ezt te írtad. Gondolom játszottál a PoPTTT-vel, meg a R6 Vegassal, hogy ilyen kemény véleményed van róluk. Valóban a játékélmény a lényeg, de ezekben benne van a jó játékélmény, csak jó grafikával párosulva.
De neked mi a fasz közöd van hozzá,hogy más mire izgul.Ha neki a jó grafika meg az fps-ek jönnek be... és? Zavar?
Ezért nem kéne másokat leugatni.
„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
. Kb 20-30 host szokott lenni egyszerre, az Europe szerveren. Amúgy egyetértek. Ahhoz képest, hogy 1998-as gém, nagyon jó a grafja.If I look back I am lost
Baldurs Gate
Deus Ex
Outcast
„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
Miami forever
2. SCDA
3. Medieval 2 vagy Pop T2T
Miami forever
2.splinter cell double agent
3.rainbow six vegas
WHORE IS BAD, PEACE IS GOOD!!!

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!
Intel Celeron 2,8 GHz, ATI Radeon 9600 XT, 1,00 GB RAM, HD 150 GB, Abit IS7-E Motherboard
If I look back I am lost
Intel Celeron 2,8 GHz, ATI Radeon 9600 XT, 1,00 GB RAM, HD 150 GB, Abit IS7-E Motherboard
If I look back I am lost
2: Company of Heroes
3: C&C 3: Tiberium Wars
Intel Celeron 2,8 GHz, ATI Radeon 9600 XT, 1,00 GB RAM, HD 150 GB, Abit IS7-E Motherboard
1. Silkroad
2. Silkroad
3. Silkroad




























Eszmé-most figyelj-letlen!
If I look back I am lost

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
1. SCCT
2. Oblivion
A harmadik helyen osztozik néhány játék: Mafia, MOHAA, HL2, Doom3, SCPA, Far Cry.
---
www.csinicucc.extra.hu
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
