[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main]
"Start Page"="http://www.microsoft.com/isapi/redir.dll?prd={SUB_PRD}&clcid={SUB_CLSID}&pver={SUB_PVER}&ar=home"
"Search Page"="http://www.microsoft.com/isapi/redir.dll?prd=ie&ar=iesearch"
"Default_Page_URL"="http://www.microsoft.com/isapi/redir.dll?prd=ie&pver=6&ar=msnhome"
"Default_Search_URL"="http://www.microsoft.com/isapi/redir.dll?prd=ie&ar=iesearch"
"Local Page"="C:\\WINDOWS\\SYSTEM\\blank.htm"
(természetesen, itt a saját win könyvtárad elérési útja legyen)
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search]
"SearchAssistant"="http://ie.search.msn.com/{SUB_RFC1766}/srchasst/srchasst.htm"
"CustomizeSearch"="http://ie.search.msn.com/{SUB_RFC1766}/srchasst/srchcust.htm"
[HKEY_CURRENT"Local Page"="C:\\WINDOWS\\SYSTEM\\blank.htm"
"Save_Session_History_On_Exit"="no"
"Search Page"="http://home.microsoft.com/intl/hu/access/allinone.asp"
_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main]
Ezek legyenek a registry beállítások
Remélem, ez nem annyira dilettáns.
Mindamellett, fel kell tenni a legutolsó IE biztonsági javítást, hogy a Java scripten alapuló vírusok ne tudják átírni ezeket
Üdv,
rage
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
Kezdőlap beállítás, segítség!
TJ hukker
ez jó
NF:
Csináld ezt:
1-Megnyitod a start menü fájlkeresőjét.
2-A szöveg keresése mezőbe bevésed azt a linket ami kezdpőlapnak bejön,de inkább csak egy kulcsszavát,úgy tutibb a keresés.
3-A találatokból ,NortonCommander-rel vagy windows Commanderrel,
fájleditorral kiveszed a szöveget és elmented a fájlt.
A Norton Commander klónokat ajánlok mert azok normálisan is mentik el pl az EXE-ket.Winnyows notepad-dal ne is próbálkozz se a Worl-del mert tönkreteszed a fájlokat.
Ennyi.
Biztonsági másolatokat készítsél róluk elötte.
ez jó
NF:
Csináld ezt:
1-Megnyitod a start menü fájlkeresőjét.
2-A szöveg keresése mezőbe bevésed azt a linket ami kezdpőlapnak bejön,de inkább csak egy kulcsszavát,úgy tutibb a keresés.
3-A találatokból ,NortonCommander-rel vagy windows Commanderrel,
fájleditorral kiveszed a szöveget és elmented a fájlt.
A Norton Commander klónokat ajánlok mert azok normálisan is mentik el pl az EXE-ket.Winnyows notepad-dal ne is próbálkozz se a Worl-del mert tönkreteszed a fájlokat.
Ennyi.
Biztonsági másolatokat készítsél róluk elötte.
"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"
na hát ha dilettánsnak tartasz minket akkor segítsen neked a T.J. Hooker
Vietcong Reloaded :-D
Amiket leírtatok vagy próbáltam, vagy dilettáns megoldások! 

Minden hibára külön topic ?
Azért az sem annyira jó...
Azért az sem annyira jó...
Nem biztos, szerintem egyszerűbb rákereesni egy topikcímre, mint végigböngészni (több)ezer hozzászólást...
OT: Próbáld meg leszedi az utolsó shareware progikat, amiket felraktál, azok szeretnek adware-eket telepíteni magukkal. Még némelyik freeware is
OT: Próbáld meg leszedi az utolsó shareware progikat, amiket felraktál, azok szeretnek adware-eket telepíteni magukkal. Még némelyik freeware is

Leírom itt is, ha a Hardware rovaton belül a Windows Help Desk topicot használnátok ilyesmi hibák esetén, akkor ott biztos, hogy hamarabb tudnék segíteni, mert arra minden nap ránézek.
Meg legalább a különböző WIN problémák és megoldások egy helyen lennének, másokat is segítve ezzel.
Meg legalább a különböző WIN problémák és megoldások egy helyen lennének, másokat is segítve ezzel.
Registryben kell visszaírni az eredeti beállításokat
Ha Internet Explorer 6 SP1-ed van, akkor tudok adni reg file-t is hozzá, ami visszateszi.
Ha Internet Explorer 6 SP1-ed van, akkor tudok adni reg file-t is hozzá, ami visszateszi.
Van egy két .vbs típusú scriptfájl amit én kilőttem alapból mert nekem azokba fészkelte be magát egy ilyen és nem akartam szétcincálni magát a script-et inkább az egészet eltávolítottam,nem voltak fontos fájlok Update.vbs asszem az egyik.
Keresd azt a lap címét a fájlkeresővel a gépeden a fájlokban.Meg fogja találni és akkor vagy óvatosan kioperálod vagy ha nem fontos a fájl akkor átnevezed vagy letörlöd.
Nekem ugyan keresi minden induláskor de kitérdekel
Keresd azt a lap címét a fájlkeresővel a gépeden a fájlokban.Meg fogja találni és akkor vagy óvatosan kioperálod vagy ha nem fontos a fájl akkor átnevezed vagy letörlöd.
Nekem ugyan keresi minden induláskor de kitérdekel
"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"
üríts ki mindent az explorerben, cookikat, fájlokat, mindent, azt utána próbáld meg beírni a kezdőlapodat, mi történik?
tudod: Tools-Internet options-delete cookies és delete files...
a privacy fülön rakd medium highra a securityt... aztán beírhatod a kezdőlapod...
tudod: Tools-Internet options-delete cookies és delete files...
a privacy fülön rakd medium highra a securityt... aztán beírhatod a kezdőlapod...
hát nemtom, talán takaríts ki a megnézett honlapokat mindenhonnan...
fax tudja
fax tudja

Vietcong Reloaded :-D
Üdv!
Az a problémám hogy valami keresőlap folyton visszaállítja magát kezdőlapnak (searchw.com) pedig én a startlapot akarom, ad awareval már végignéztem a gépet de semmi gyanús cookiet, trojant, dataminert nem talált, mit tegyek?
Az a problémám hogy valami keresőlap folyton visszaállítja magát kezdőlapnak (searchw.com) pedig én a startlapot akarom, ad awareval már végignéztem a gépet de semmi gyanús cookiet, trojant, dataminert nem talált, mit tegyek?
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]