28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Just Cause



Írd ide hozzászólásod:

HTB
HTB [4144]
sztem hihetetlenul feelinges a jatek, talan a kocsik iranyitasa ill. fizikaja ami ratyi, de sztem a hangulat karpotol
(najo az tenyleg gagyi amikor kiugrasz a mozgo helikopter fulkejebol, at egy masikra hogy behuppanj az ottani fulkebe, gagyi, de feelinges )

Just another freak in the freak kingdom

Vissza

Fórumszabályzat