28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Hehe az X360-as képekkel hypeolták a játékot..

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

cerebrum
cerebrum [902]
Hmmm... nem is rossz ez a játék. Tetszik, hogy pl. a raptorok nem olyan teszefoszák, mint a Trespasser-ben, hanem olykor még egy keskeny szakadékot is átugranak hogy elérjenek. Egész szép a grafikája is, bár a képeken még anno kicsit szebbnek tűnt.

Lacho calad! Drego morn!

Vissza

Fórumszabályzat