,mert ugy teljesen 3D lesz.Nagyon várom már én is,addigra talán sikerul osszehoznom egy olyan gépet amin menni is fog."Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"
Fórum » Beszélgetés a játékokról
,mert ugy teljesen 3D lesz.Nagyon várom már én is,addigra talán sikerul osszehoznom egy olyan gépet amin menni is fog."Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"