28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Ja, meg amikor megkérdezi, hogy hogyan kell átadni... Meg a blizzardos ember, hogy neki nincs accountja, mert neki felesége van.

Nekem is tetszett, csak a végéből hiányoltam egy picit valamit. Túl könnyen elintézték azt a muksót, ahhoz képest, mennyit güriztek előtte érte. Mondjuk Kenny meghalhatott volna, vagy a kard átvehette volna az irányítást Stan felett a la Frostmourne és Arthas, vagy valami hasonló...

Ja, akinek tetszett a rész, és még nem ismeri: The Noob Comic.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat