Meg a blizzardos ember, hogy neki nincs accountja, mert neki felesége van.
Nekem is tetszett, csak a végéből hiányoltam egy picit valamit. Túl könnyen elintézték azt a muksót, ahhoz képest, mennyit güriztek előtte érte. Mondjuk Kenny meghalhatott volna, vagy a kard átvehette volna az irányítást Stan felett a la Frostmourne és Arthas, vagy valami hasonló...
Ja, akinek tetszett a rész, és még nem ismeri: The Noob Comic.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
