28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Hát, nekem nem igazán tetszett. Egy-két jó poén van csak benne, egyébként uncsi, 9/11-gyel meg amúgy is tele van már a tököm. A fő poén meg, hogy a konspirációs teóriát valójában a kormány terjeszti avégett, hogy erősebbeknek tűnjenek, rohadtul nem eredeti. Aki végigélte az elmúlt hónapot és az elkúrtuk-válságot idehaza, az már pontosan tud mindent a "hazugságspirálokról" és a cifrábbnál is cifrább összeesküvés-elméletekről, hogy ez a rész meg se kottyanjon neki...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Na megnéztem a mostanit. Kurvanagy. Azok a tesók Orgazmusuk van nyomoktól és a "clue glue" is nagy volt. Amúgy za h Cartman Kylera fogja nagon nagy. EGYSZÓVAL KIRÁLY South Park RULZ!!!!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Vissza

Fórumszabályzat