Nem szokott megfagyni a gép, semmi rendellenes csak a szokásos windowsos problémák. A vinyóm nem mobil rackben van, lehet hogy akkor veszek alá egy hűtőt.
Windows Help Deskről eddig még nem is hallottam, de ha legközelebb problámám lesz akkor már odaírok! De ha így hagyom és nem hűtőm akkor lehet valami baja?
"...All that is now, All that is gone, All thats to come, And everything under the sun is in tune, But the sun is eclipsed by the moon..."