28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Dile
Dile [5900]
Itt menj az epizódokba, válaszd ki a 9. sorozatot, ott a 12. rész. Szinkron nincs, de a felirat az ott van.

Jó szórakozást

Aztán írj ide róla véleményt, mint szcientológia-hívő! Kíváncsian várom!

"Yes, I know my enemies: they're the teachers who taught me to fight me. Compromise, conformity, assimilation, submission, ignorance, hypocrisy, brutality, the elite."

KomSan
KomSan [1]
Sziasztok!

Valaki megtudná mondani, hogy hogyan/hol tudnám megnézni a Tom Cruiseról szóló részt? Ugyanis én aktív, hithű Szcientológus vagyok aki szereti a South Parkot. Már sokat hallodtam erről a részről, ilyet is olyat is. És már elegem van a véleményekből. Saját független véleményt szeretnék kialakítani, de ehez meg kellene néznem ezt a részt. Magyarul ha lehet.

Kérlek írjátok meg nekem.

Vissza

Fórumszabályzat