28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

God Of War



Írd ide hozzászólásod:

spanmilan
spanmilan [7]
hello! pls valaki segítsen alakadtam a god of war 2-ben annál a hülye főnixnél és felkéne menni valami kürtöhöz vagy mihez hogy kiszabadítsam abbol a tűz izéböl! csak nem tudom hogy hogy menjek fel a kürthöz

Bencze Milán

Vissza

Fórumszabályzat