Ez most csak azért érintett érzékenyebben, mert ha nem is Brazíliából ugyan, de vasárnap utaztam haza Portugáliából; nem TAM nevű, de TAP légitársasággal; és arról a lisszaboni reptérről, melyről folyamatosan, és így aznap is indultak gépek egyenesen São Paulóba.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
