Még naon fiatal volt
"Az lenne legnagyobb üzlet, ha megvenném az embereket annyiért, amennyit érnek, és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat"
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Még naon fiatal volt
"Az lenne legnagyobb üzlet, ha megvenném az embereket annyiért, amennyit érnek, és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat"

We are the Universe... Observing itself... Observing itself... Destroying itself...