28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ghost Recon: Advanced Warfighter



Írd ide hozzászólásod:

Tódee
Tódee [2590]
Ha van ZEUS-od, azzal, ha nincs, akkor parancsot adsz az apache-nak/vadászgépeknek/tüzérségnek, hogy lőjék ki. Az embereid meg oda mennek, ahol épp a célkereszt áll, de a taktikai térképen is küldözgetheted őket (ilyenkor mindig nyomni kell execute-ot).

Amúgy én is most tolom, most végeztem a 9. küldetéssel. Csak én érzem úgy, vagy tényleg a játék eleje jóval nehezebb? Az utsó két misszió például gyerekjáték volt az elsőhöz vagy a harmadikhoz képest.

There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!

jozefgucci
jozefgucci [45]
Sziasztok !

Segitséget szeretnék kérni ,nagyon bejön a jatek a második küldetésnél tartok.Ott tartok ,hogy jön 2 tank vagy mi ellenem és nem tudom hogyan kell likvidálni őket ? Alpkérdés :hogyan tudod embereidet 1 bizonyos pontra küldeni mert nekm még nem jött össze eddig ?Lehet és érdemes a küldetés elején választani más fegyvert mint amit a gép dob?Aszem így hirtelen ennyi ha valaki segít azt megköszönöm.Amúgy megvan a 2. rész is de azt addig nem rakom fel amíg ezzel bele nem jövök.

Üdv joc

Vissza

Fórumszabályzat