.
Nekem meg pont az előző tetszett. Az egész elrendezés nagyon fura. Kevesebb a menüpont, nehezebb megtalálni a dolgokat (nem mintha nagyon izgatna más a híreken kívül), azt viszont sajnálom, hogy a lapszámokhoz nem lehet kommentelni, csak a fórumon.

