ANDORA TEMPOMÁBAN : addig megvagyok,hogy leereszkedek 1 hosszú kötélen 1 sötét helyre ahol rengeteg az ellenség,kinyírok akit kell,és megszerzek 1 ajtó 2 nyitójából 1-et ,a terem közepén van 1 kapcsoló is amire ha rálépek elfordul 1 ajtó szerűség,de nem lehet bemenni rajta ! ja és a terem előtt van 1 kövekkel teli valami amit lehet tologatni ! remélem tudsz segíteni ! még annyit ,hogy ahova lemegyek kötélem,ott is kötélen kell tovább menni és jönnek 1000-en ! utánna kicsit fentebb kéken világit valami 1 yes,és 1 no lehetőséggel,megnyomtam a yest és 1000 féreg kinyírása után kaptam 1 kék valamit az ajtóhoz,!yericho
