28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Crysis - skálázás, gépigény (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

cerebrum
cerebrum [902]
Na, kicsit megnyugodtam az ajánlott gépigény láttán, persze teljesen nyugodt majd csak akkor leszek, ha már majd itt figyel a demó a gépemen két hét múlva, és döcög rendesen...

A jövő játékai témához: nekem mindig az jut ilyenkor eszembe, hogy ha már majd filmszintű lesz a játékok grafikája, akkor onnantól mit lehet majd már fejleszteni látványügyileg?

Lacho calad! Drego morn!

Vissza

Fórumszabályzat