A jövő játékai témához: nekem mindig az jut ilyenkor eszembe, hogy ha már majd filmszintű lesz a játékok grafikája, akkor onnantól mit lehet majd már fejleszteni látványügyileg?
Lacho calad! Drego morn!
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Lacho calad! Drego morn!