Lavar: Nem kevés hozzá a gépem, az akadékoskoó kérdezgetéseknek ehhez semmi köze. De mivel T-Jay írta, hogy nála ilyenek nem nagyon voltak, kezdem gyanítani, hogy ez pedig a Business verzió sajátossága lesz, hiszen hol máshol lenne a legfontosabb az illektéktelen felhasználók elleni védekezés, mint a munkahelyen?
Persze a balfaszság az, hogy direkt, pont ezért nem adtam meg telepítéskor a rendszergazda jelszót, de a Vistába annyi intelligencia nem szorult, hogy jelszó híján azt a kérdést mellőzze, hogy rendszergazdaként kértem-e az adott műveletet (hiszen jelszó kérése nélkül ezt nyilván bárki bekamuzhatja...).
Gigafos egy rendszer és kész, engem 5 óra használat alatt annyi arculcsapás ért, amit Windows-tól az eddigi 10 éves számítógéphasználatom során összesen nem szenvedtem még el! Szal nem tudtok meggyőzni, sztem nemsokára alapítani fogok egy anti-Vista klubot is

"évtizedeken át a légkörbe mérget vetettek, ezért lett különösen fontos, hogy értéket teremts"
Meg XP-nél ezt mindig megcsinálom, sosem volt még emiatt problémám.
