28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tiberium - hivatalosan is! (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Remélem, most nem egy újabb C&C:Renegade-et kapunk, bár kétlem, hogy az EA még egyszer megengedné magának, hogy kiadjon egy olyan trehány módon összedobott FPS-t, mint az volt.

Vissza

Fórumszabályzat