Boe mér van az hogy az én kapusom 1 nyomi rugást se véd ki az ellenfél meg oylan fikcsós lövéseket véd hogy csak kerekedik a szemem.Amugy jó csak korrupt a bíró.Amiko én cselezek akko röktön lefúja amiko ők felrugnak akko meg szépen megy tovább.Ja a F12002-es demo és a JK II fasza csak kár hogy ennyire primitív a map(én má a játékkal is végeztem Na a kritikát későbbre mer ma csak a GS-t néztem és még a hatása alatt vagyok