28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar



Írd ide hozzászólásod:

Death man
Death man [6926]
Boe mér van az hogy az én kapusom 1 nyomi rugást se véd ki az ellenfél meg oylan fikcsós lövéseket véd hogy csak kerekedik a szemem.Amugy jó csak korrupt a bíró.Amiko én cselezek akko röktön lefúja amiko ők felrugnak akko meg szépen megy tovább.Ja a F12002-es demo és a JK II fasza csak kár hogy ennyire primitív a map(én má a játékkal is végeztem
Na a kritikát későbbre mer ma csak a GS-t néztem és még a hatása alatt vagyok

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Vissza

Fórumszabályzat