28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ciao! Itt a Chello!



Írd ide hozzászólásod:

Peac
Peac [1222]
Nektek mi a véleményetek a nagy sávszélességű internet-szolgáltatásról????

Nekem sajnos negatív élményeim vannak. - Még mindig nem működik, hogy mitől, azt senki sem tudja.

Peac

Örültem. :)

Vissza

Fórumszabályzat