Nekem sajnos negatív élményeim vannak. - Még mindig nem működik, hogy mitől, azt senki sem tudja.
Peac
Örültem. :)
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
Nekem sajnos negatív élményeim vannak. - Még mindig nem működik, hogy mitől, azt senki sem tudja.
Peac
Örültem. :)