Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Fórum » Beszélgetés a játékokról
S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky
És szerinted ő ezzel tisztában van? Nyilván fellapozta valamelyik trendi anticrysis pcszájtot, mert hogy élőben még nem volt alkalma saját tapasztalatot gyűjteni, 640-ben low graffal tényleg nem az igazi...
Mert a mutánsos, anomáliás STALKER az maga a dokumentált valóság...
A grafikát meg inkább hagyjuk, nem vita alap, annyira egyértelmű, hogy a Crysis egyelőre verhetetlen, de a STALKER-től egészen biztosan nyugdtan aludhat.
És a Crysis sem feltétlenül a pörgésről szól, sőt, sokkal kifizetödőbb taktikusan menni előre a célig és a nanosuit révén "kicsit" több lehetőség van erre, mint Igor foltos cuccosában.
Arról meg nem beszélve, hogy a Crysisban ugye ismeretlenek az olyan unfair szarok, mint a respawnoló ellenfelek, vagy a "leosztok 10 fejest az ellenfélnek, erre az megfordul és egy durral agyonlő" baromságok.
A grafikát meg inkább hagyjuk, nem vita alap, annyira egyértelmű, hogy a Crysis egyelőre verhetetlen, de a STALKER-től egészen biztosan nyugdtan aludhat.
És a Crysis sem feltétlenül a pörgésről szól, sőt, sokkal kifizetödőbb taktikusan menni előre a célig és a nanosuit révén "kicsit" több lehetőség van erre, mint Igor foltos cuccosában.
Arról meg nem beszélve, hogy a Crysisban ugye ismeretlenek az olyan unfair szarok, mint a respawnoló ellenfelek, vagy a "leosztok 10 fejest az ellenfélnek, erre az megfordul és egy durral agyonlő" baromságok.
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
a crysis egy vicc ami a valosagalapjat illet. nem tortenetileg persze. az itt is fikcio bar nemi alap azer van hozza ugye.
meg ez a jatek megy egy gyengebb gepen is szep grafikaval viszonylag.
de ez a jatek nem a porgesrol szol. sokszor megfontolt startegia kell majd a kesobiaekben ,hogyan is mesz tovabb egy szakaszon mert a berohanok lovok esz nelkul nem mukodik.
amugy annak ellenere vedem a jatekor, hogy azota se tudtam tovabb vinni mert a meteseimet nem lehet betolteni kilep a jatek.
meg ez a jatek megy egy gyengebb gepen is szep grafikaval viszonylag.
de ez a jatek nem a porgesrol szol. sokszor megfontolt startegia kell majd a kesobiaekben ,hogyan is mesz tovabb egy szakaszon mert a berohanok lovok esz nelkul nem mukodik.
amugy annak ellenere vedem a jatekor, hogy azota se tudtam tovabb vinni mert a meteseimet nem lehet betolteni kilep a jatek.
Hiába, ha az egyetlen hang lakásodban a merevlemez olvasófejének percegése, hiába, mert nincs csajod...
hát nekem elég gagyi így pár óra után. grafika majdnem maxon van és szerintem nem egy nagy durranás, crysis sokkal szebb és optimizáltabb. a fegyver is tök gagyin néz ki, a lövés is tök gagyi, ahogy a becsapódások és a tűzharcok is. a játékmenet meg nem túl változatos. crysis sokkal lendületesebb, szebb, élvezhetőbb.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
