28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GTA IV elképesztő hibák - megoldások! (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Gump
Gump [5430]
Attól eltekintve, hogy 2-3 óránként ki kell lépnem, mert a textúrák meghülyülnek hirtelen (újraindítás után minden ok), nálam év játéka.
Hogy mi köze van a 18GB-nak ahhoz hogy bugos-e vagy sem nem tudom. Ettől most kevesebbnek kéne szerinted lenni, vagy többnek?
Nyilván minél komplexebb egy játék annál több a lehetőség, hogy benne marad valami gebasz.

Vissza

Fórumszabályzat