28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

dáriusz
dáriusz [37]
egy kapu bejárat ellőtt állok és ott egy nagy szikla darab van .sikerűl is felemelnem egyszer csak olyan mintha főldrengés lenne és visza engedi a szikla darabot.ja és olyan mintha az egészet lassitott felvételbe csinálná kong.már tőbbszőr vettem el ilyen tőmbőtt és sikerűlt is jobb egér és a bal egeret gyorsan nyomom és akkor sikerűlni szokot de most miért nem nem tudom. kősszi előre is a segitséget.

Vissza

Fórumszabályzat