Micsoda öröm
,,Happiness is only real when shared."
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
Micsoda öröm
,,Happiness is only real when shared."
Azaz: Az ellenséges és néha a saját erők helyzetét példának okáért nem kívánom megadni körönként térképen, kivéve, ha nagyon gáz lenne a helyzet. Magyarul igyekszem csak égtájakkal és távolságokkal, viszonyítási pontokhoz belőni a majd leadott infókat (aha, szemét hát! ^^), de ha valaki úgy érzi, hogy ez neki meredek, értelemszerűen felfirkantom neki az ellen - ÁLTALA LÁTOTT - helyzetét a térképre, pontosan. Így viszont aki "nehezíteni akar" magának, az megteheti, mert "gyári alapfelszereltségként" nem fog járni az előző játékban megszokott szép, perspektívás térkép a csapatmozdulatokkal.
(Megjegyzem, ez pl. egy olyan dolog, amit faszán elfelejtettem kipróbálni a blog-játékban, tehát ha nem működik, egész egyszerűen visszatérek a körönkénti, full-térképpel ellátott jelentésekhez.)