28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Don-kanyar Emlékjáték



Írd ide hozzászólásod:

vortób
vortób [12314]
A térkép alapján engem fognak elsőként szétszedni Micsoda öröm

,,Happiness is only real when shared."

Pras
Pras [5492]
Letölthetővé tettem egy ilyen térképet, amelyre - amennyiben akartok - firkálhattok mindenfélét a játék közben. ...merthogy én nem fogok. Azaz: Az ellenséges és néha a saját erők helyzetét példának okáért nem kívánom megadni körönként térképen, kivéve, ha nagyon gáz lenne a helyzet. Magyarul igyekszem csak égtájakkal és távolságokkal, viszonyítási pontokhoz belőni a majd leadott infókat (aha, szemét hát! ^^), de ha valaki úgy érzi, hogy ez neki meredek, értelemszerűen felfirkantom neki az ellen - ÁLTALA LÁTOTT - helyzetét a térképre, pontosan. Így viszont aki "nehezíteni akar" magának, az megteheti, mert "gyári alapfelszereltségként" nem fog járni az előző játékban megszokott szép, perspektívás térkép a csapatmozdulatokkal.

A térkép egy 15 megás "hi-res" BMP fájl azért, hogy a színezések és a kis ikonok térképre húzkodása s*gg egyszerű legyen egy közönséges, mezei Paint-nek is, tehát ne igényeljen rétegkezelős PS-es állatságokat, tényleg mindenki "egyenlő eszközökkel" induljon a dolognak. Értelemszerűen NEM KELL felhasználni a térképet annak sem, aki amúgy nem kéri, hogy ugyanmá, jelöljem az egységeit és az ellenségét a térképen, ez csak egy általam "ingyen adott" lehetőség. (Megjegyzem, ez pl. egy olyan dolog, amit faszán elfelejtettem kipróbálni a blog-játékban, tehát ha nem működik, egész egyszerűen visszatérek a körönkénti, full-térképpel ellátott jelentésekhez.)
[link:http://combatmission.uw.hu/terkep.rar]---> LETÖLTÉSE ITT

Vissza

Fórumszabályzat