
"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111


"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Sdkfz 250/251-eseken száguldozni, a fedélzeti puskából sorozni, tankokat védeni roham alatt, utcai harcok na és persze az SS uniformis is vonzz!
Szívesen dolgoztam volna G43-mal és Stg44-gyel, de az MP40-et sem vetettem volna meg!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
Még az első világégésben is inkább repültem volna (bár ha jól emlékszem, két hét volt egy átlag repülő "élettartama"), mint géppuskatűz alatt rohamozzak jól kiépített állásokat (aztán ha azt túlélem, jöhet a "Round 2" a spanyolnáthával); a másodikban meg pláne. "Szívem szerint" alacsonytámadó feladatkörben, Henschel, Me-210, másik oldalról a Sturmo - ha nem lett volna olyan szar a mortalitás. Így inkább vadász - nem mintha az életbiztosítás volna, de mégis jobb, mint az Il-2 féle kacsavadászat.
Marad mondjuk a tüzérség, ami szép szakma ugyan, de nem vonz, illetve a sorgyalogság, aminél pedig - ha már választani lehet - van azért kényelmesebb meló. Csirkéhez csatlakoznék, a mesterlövészt - ha mást nem - legalább nem daráltatják be általában frontális rohamokkal. Az ejtőernyős is tetszene, de nem hinném, hogy elég kemény gyerek vagyok oda.
Egyébként már be lehet ülni Kecelen T-34-be? Én 2002-ben jártam ott utoljára, akkor még zártak voltak.
Nem lett volna jó tankista belőlem.