28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Don-kanyar Emlékjáték



Írd ide hozzászólásod:

Martin 19
Martin 19 [14048]
Normál mentben még nem futnak, vagy igen?

Chef : -You shouldn't have done that Stan. / Stan: -Why? / Chef: -Because now it's on!

konrad
konrad [13085]
Isten áldja meg Martin bajtit: így már nem fogom magányosan érezni magamat! Ez a szárny-támogatás jó ötlet, főleg, hogy szemben ott vigyorognak a muszka páncélosok!

Martin: mivel mély a hó, szerintem a gyalogságot ne futtasd, mert hamar elfáradnak! Remélem a harckocsid nem fog megsüllyedni!!! Hajrá kamerad!

Vissza

Fórumszabályzat