,,Happiness is only real when shared."
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
Don-kanyar Emlékjáték
Igen, köszi. Legközelebb bejelölöm, csak lusta vagyok egy képszerkesztőt leszedni, gagyi paint meg nem megy.
@konrad: Kíváncsi leszek a harckocsik összecsapására, bár a Toldik felől túl sok kétségem nincs.
A kérdéshez a következőt tudom hozzáfűzni: Nem tudom. Azaz: tudom, de nem tudom.
A blog-játékban is egy érdekes momentum volt, hogy a játékba ilyen apróságokkal vittünk bele többletet, hogy csak azt mondom el, amit a játékosnak tudnia kell, de lehetetlen ujjból kiszopni. Például a távolságot. Mivel tudom, hogy a magyar haditechnika azért nem túl ismert, így azt is igyekeztem kirészletezni korábban. De ezt már ugyan nem igyekszem...!
A dolog érdekessége, hogy a FOW miatt még az sem biztos, hogy pontosan azok a cuccok vannak ott, ami a távcsövön látszik.
Persze, képbe jön az, ami a blog-játékban is lenyűgözött a játékosok részéről, a "józan logika" és fel lehet tenni az egészséges kérdéseket, hogy teszem azt például, miért vezetne "2 T34"-et egy "T38/T70"? [#felnéz,fütyörész
]
@Raistlin: Ismét megemlíteném, hogy továbbra is be lehet szállni a játékba, mert még mindig van két szabad hely.
Max. csúnyán fognak nézni rád a védők, hogy elhappoltad a támadócsoportot, és később nagyon szépen fognak nézni rád, ha kirántod őket a gyászból.
(Bár most is megemlítem, hogy a tesztek eredményei alapján inkább lennék védő...)
A képet nem tudom, de nyilván válaszol majd, aki betette a Pershinget.
@vortób: Tehát a képen látható 'D' helyzetbe? Akkor odaküldöm Hunt-tal, aztán Hide.
A kérdéshez a következőt tudom hozzáfűzni: Nem tudom. Azaz: tudom, de nem tudom.
A blog-játékban is egy érdekes momentum volt, hogy a játékba ilyen apróságokkal vittünk bele többletet, hogy csak azt mondom el, amit a játékosnak tudnia kell, de lehetetlen ujjból kiszopni. Például a távolságot. Mivel tudom, hogy a magyar haditechnika azért nem túl ismert, így azt is igyekeztem kirészletezni korábban. De ezt már ugyan nem igyekszem...!
A dolog érdekessége, hogy a FOW miatt még az sem biztos, hogy pontosan azok a cuccok vannak ott, ami a távcsövön látszik.
Persze, képbe jön az, ami a blog-játékban is lenyűgözött a játékosok részéről, a "józan logika" és fel lehet tenni az egészséges kérdéseket, hogy teszem azt például, miért vezetne "2 T34"-et egy "T38/T70"? [#felnéz,fütyörész
]
@Raistlin: Ismét megemlíteném, hogy továbbra is be lehet szállni a játékba, mert még mindig van két szabad hely.
Max. csúnyán fognak nézni rád a védők, hogy elhappoltad a támadócsoportot, és később nagyon szépen fognak nézni rád, ha kirántod őket a gyászból.
(Bár most is megemlítem, hogy a tesztek eredményei alapján inkább lennék védő...)
A képet nem tudom, de nyilván válaszol majd, aki betette a Pershinget.
@vortób: Tehát a képen látható 'D' helyzetbe? Akkor odaküldöm Hunt-tal, aztán Hide.

Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 14:07
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [9]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]