28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Don-kanyar Emlékjáték



Írd ide hozzászólásod:

konrad
konrad [13085]
Parancs értettem, Uram! Oké, akkor értem tehát, hogy csak csínján a kérdésekkel!
Pras
Pras [5492]
@konrad: Kíváncsi leszek a harckocsik összecsapására, bár a Toldik felől túl sok kétségem nincs. A kérdéshez a következőt tudom hozzáfűzni: Nem tudom. Azaz: tudom, de nem tudom. A blog-játékban is egy érdekes momentum volt, hogy a játékba ilyen apróságokkal vittünk bele többletet, hogy csak azt mondom el, amit a játékosnak tudnia kell, de lehetetlen ujjból kiszopni. Például a távolságot. Mivel tudom, hogy a magyar haditechnika azért nem túl ismert, így azt is igyekeztem kirészletezni korábban. De ezt már ugyan nem igyekszem...! A dolog érdekessége, hogy a FOW miatt még az sem biztos, hogy pontosan azok a cuccok vannak ott, ami a távcsövön látszik. Persze, képbe jön az, ami a blog-játékban is lenyűgözött a játékosok részéről, a "józan logika" és fel lehet tenni az egészséges kérdéseket, hogy teszem azt például, miért vezetne "2 T34"-et egy "T38/T70"? [#felnéz,fütyörész ]

@Raistlin: Ismét megemlíteném, hogy továbbra is be lehet szállni a játékba, mert még mindig van két szabad hely. Max. csúnyán fognak nézni rád a védők, hogy elhappoltad a támadócsoportot, és később nagyon szépen fognak nézni rád, ha kirántod őket a gyászból. (Bár most is megemlítem, hogy a tesztek eredményei alapján inkább lennék védő...)
A képet nem tudom, de nyilván válaszol majd, aki betette a Pershinget.

@vortób: Tehát a képen látható 'D' helyzetbe? Akkor odaküldöm Hunt-tal, aztán Hide.

Vissza

Fórumszabályzat