28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

K@jmán
K@jmán [474]
Most vagyok 9. osztályos vagyis a suliban 'friss húsnak' számítunk.
A suli jó, a tanárok jók, ennyire még órarend nem tetszett (péntek: nincs 1. óra. 1 oszt.társ van amelyik úgy bele van buzulva az informatikába meg a dzámítógépbe, hogy más egyáltalán nem érdekli. Bementünk valamelyik nap az infó terembe és elkezdte simogatni a gépet.

"Vae Victis"

Vissza

Fórumszabályzat