A suli jó, a tanárok jók, ennyire még órarend nem tetszett (péntek: nincs 1. óra.
1 oszt.társ van amelyik úgy bele van buzulva az informatikába meg a dzámítógépbe, hogy más egyáltalán nem érdekli. Bementünk valamelyik nap az infó terembe és elkezdte simogatni a gépet. 
"Vae Victis"
